AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AUD/USD alıcıları 0.75 seviyesini koruyor. Petrol açık faiz değişiklikleriyle toparlanıyor

01 Kasım 2021

AUD/USD: Avustralya doları, Asya seansı sırasında Çin’in PMI verilerinin gün içi en düşük seviyesi olan 0.7504 desteğe ulaşmasına rağmen 0.7515 civarında işlem görmeye devam ediyor. Aussie, yarınki RBA öncesinde karışık ipuçları ve temkinli duygular arasında düştükten sonra Cuma gününden beri toparlanıyor. Karışık verilere ek olarak, Avustralya’nın pandemi sırasında ilk kez uluslararası sınır kısıtlamalarını gevşetmesi de AUD/USD’yi desteklemeliydi. Yarınki Avustralya Merkez Bankası para politikası toplantısı öncesinde temkinli hava, AUD/USD fiyatlarını daha da etkileyebilir.


BUY LIMIT 0.7470/TP 0.7560/SL 0.740

 

WTI: WTI fiyatları Perşembe günü 80$’lık destek noktasından düşerek toparlandıktan sonra, alıcılar art arda iki seansı kazançlarla kapatmayı başardı. Azalan hareket, kısa vadede ek kazançları destekleyen artan açık pozisyonla bağlantılıydı. Buna karşı, bir sonraki direnç 85 dolar seviyesinde geliyor. CME Group’un ham petrol vadeli işlem piyasalarına ilişkin gelişmiş raporu, trader’ların geçen hafta yaklaşık 12 bin kontrat eklediğini ve art arda beş günlük düşüşü tersine çevirdiğini kaydetti. Bunun yerine hacim, düşüş trendini genişletti ve 8 bin sözleşmeye ulaştı.


SELL LIMIT 85.00/TP 82.50/SL 86.00

Analitik incelemeler ve onlar hakkındaki yorumlar yazarların kişisel görüşlerini yansıtır ve yatırım önerisi kapsamında değildir. AMarkets içerik oluşturucu, inceleme materyallerinin kullanılması durumunda olası kayıplardan sorumlu değildir. Hiçbir şekilde içerik oluşturucu, adı geçen herhangi bir kişi, ticaret platformu veya şirket, bu yazıyı veya ilgili herhangi bir içeriği kullanmanın neden olduğu herhangi bir potansiyel kayıp veya zarardan müteselsilen veya müştereken sorumlu değildir. Bu içeriği kullanan herhangi bir kişi, finansal araçlarla yapılan herhangi bir alım satım işleminin karmaşık bir süreç olduğunu ve riskin kendisine ait olarak gerçekleştirileceğini anlamalıdır.

Bu içerik tamamen eğitim amaçlıdır ve üreticinin kişisel fikirlerini aktarır. İlgili içerik, Türkiye’de ikamet eden gerçek veya tüzel kişilere odaklı üretilmemiştir ve reklam, promosyon veya tanıtım niteliğinde değildir. Bu yazıdaki hiçbir içerik, hiçbir şekilde yatırım hizmetleri veya ilgili faaliyetlerin halka açık bir teklifi değildir. Herhangi bir platformda hesap açmaya veya finansal araçlardan herhangi birini kullanarak ticari faaliyet gerçekleştirmeye davet niteliğinde kesinlikle değildir.

Sosyal medyalarımızı takip edin:

Analiz bölümünde, diğer varlıkların ve döviz paritelerinin güncel analizlerini de bulabilirsiniz.