AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Günlük Bülten 18.06.2020

10 Mart 2022

WTI Kararsızlık Görünümü Sergiliyor

WTI Çarşamba günü yükseliş görünümünü etkisiz hale getiren bir Doji mumu yarattı.Petrol şu anda Çarşamba günkü işlem aralığında işlem görüyor. Doji mumunun düşük seviyesindeki kırılma düşüş eğilimini doğrular.Fiyat düşüşüne rağmen, görünüm tarafsızlığını koruyor. Bunun nedeni, petrol kararsızlığın bir işareti olan Çarşamba günü Doji mumunun ticaret aralığında sıkışmış olmasıdır. Fiyatlar Perşembe günü Çarşamba günkü Doji’nin en düşük seviyesi olan 37.21 altında kapanış düşüş eğilimi gösterecektir. Bu, 32.92’lık 100 günlük basit hareketli ortalamaya bir düşüş için kapıları açacaktır.Yükseliş 38.75 Çarşamba gününün yüksek kapanışı, 15 Haziran’ın en düşük seviyesi 34.36′ dan başlayan rallinin devam etmesi anlamına geliyor. Bununla birlikte, yükseliş daha güçlü kanıtı için 40.44 ‘ün üzerinde 8 Haziran’ın en yüksek seviyesinden yükselmesi gerekir.

USDJPY Yeni Düştükler İçin Hazır

USDJPY, Mayıs-Haziran dönemindeki Fibonacci toparlanmasının% 61.8’in altına düştü. Aylık en düşük seviye 106.00 seviyesine kadar düşebilir. Parite, dört saatlik grafikte yukarı yönlü bir düşüş eğilimi sergilemek için temel Fibonacci düzelme seviyelerinden geri çekilmesi gerekiyor.Sonuç olarak, söz konusu zayıf görünüm 106.57 civarında aylık en düşük seviyesine gerilemesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Mayıs ayının en düşük seviyesi 106.00’a ayıları hızla çekebilir. Ancak aşırı satılan RSI koşulları paritenin 107.20 seviyesine doğru yükselebilir. Eğer USDJPY fiyatları 107.55 ve 108.10 seviyesine yükselebilir.

Altın Kararsızlık Mumu Sergiliyor

Altın, üçüncü gün işlem seansında net bir görünüm sergilemiyor. Altın Çarşamba günü ikinci günde piyasada kararsızlığı gösteren bir Doji mumu oluşturdu. Doji, grafikte aynı zaman diliminde neredeyse aynı seviyede açılır ve kapanırsa oluşur. Mum küçük bir gövdeden ve uzun fitillerden oluşur, ne alıcılar ne de satıcılar kontrol altında olmadığından pazarın kararsız olduğuna dair bir işaret. Bu gibi durumlarda, teknik işlemler genellikle Doji’nin işlem aralığının ötesinde ikna edici bir kırılma şeklinde güçlü bir yönlü işaretin ortaya çıkmasını bekler. Sonuç olarak, sarı metal 1732 Salı günkü Doji mumunun en yüksek seviyesi üzerine çıkarsa, anlık görünüm yükselişe geçecektir Öte yandan, 1713 altına Çarşamba günü Doji mumu düşük seviyesinde bir hareket düşüş eğilimi gösterecektir. 1713 altında bir kapanış, muhtemelen en son 1670 yeniden testini verecektir. Yükseliş eğilimi 1765 doğru güç kazanabilir.

Analitik incelemeler ve onlar hakkındaki yorumlar yazarların kişisel görüşlerini yansıtır ve yatırım önerisi kapsamında değildir. AMarkets, inceleme materyallerinin kullanılması durumunda olası kayıplardan sorumlu değildir

Sosyal medyalarımızı takip edin:

Analiz bölümünde, diğer varlıkların ve döviz paritelerinin güncel analizlerini de bulabilirsiniz