AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Günlük Bülten 5.06.2020

10 Mart 2022

EURUSD Tepe Seviyesinden Düşebilir Mi ?

Euro, ABD Doları karşısında yedi günlük keskin yükselişin ardından 3 ayın en yükseğine çıktı.Parite Mart ayının ortasından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı veyedi günlük etkileyici bir yükseliş yaşadı. Şimdi 1.1239’da kırılma noktasının üstünde seyrediyor.Günlük kapanış bu bariyerin üstünde gerçektiğinden 1.1496 seviyesine yükselebilir.Alternatif olarak, 1.1147’deki desteğin altında bir hareket muhtemelen 1.10 seviyesini yeniden test edebilir. Aslında, dört saatlik grafiğin görünümünde bunun ileriye dönük gerçekleşebileceğini düşündürmektedir. Negatif RSI ile Akşama yıldızı paterni düşüş görünümünün masada olduğunu düşündürmektedir.

Etherium Dip Seviyesinden Toparlanmayí Sürdürüyor

Bitcoin, 10 bin doların üstesinden gelmek için yapılan başarısız bir girişimden sonra istikrar kazanmayı başardı. Bu bir aydaki üçüncü girişimdi.Hafta boyunca bitcoin % 7 büyüdü. Kripto para piyasasının toplam kapitalizasyonu% 20 arttı. Bitcoin çevresindeki olaylar genellikle altcoinlerle olanları gölgede bırakır.Etherium Madeni para bu hafta neredeyse% 20 oranında büyüdü ve teknik resim önde gelen altcoin için olumlu gözüküyor. Ethereum, Şubat ayından bu yana yüksek seviyelerde işlem görüyor ve Mart ayında 80 usd civarındaki dip seviyeden geri dönüyor. Madeni para 247 doların üzerindeki haftayı kapatabilirse, yukarı kanaldaki konumunu teyit edecek ve 300 dolara kadar büyüme için kapıyı açacaktır.

Soya Fasulyesinin Yükselme Olasılığı Artıyor

Soya son zamanlarda Mart ayının başından itibaren günlük aşağı yönlü kanalın trend çizgisiyle kesişen 860.00 direnç seviyesinin üzerine çıktı.Direnç seviyelerinin kırılması, Mart ayından önceki aşağı yönlü düşüşün % 61.8 Fibonacci geri çekilmesi ile çalıştı.Kanalın direnç seviyesi olan 860.00 kırılması nedeniyle soya bir sonraki direnç seviyesine 890.00’a doğru daha fazla kazanıma yol açabilir.

Analitik incelemeler ve onlar hakkındaki yorumlar yazarların kişisel görüşlerini yansıtır ve yatırım önerisi kapsamında değildir. AMarkets, inceleme materyallerinin kullanılması durumunda olası kayıplardan sorumlu değildir

Sosyal medyalarımızı takip edin:

Analiz bölümünde, diğer varlıkların ve döviz paritelerinin güncel analizlerini de bulabilirsinize.