AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Mayıs 2020 için En iyi 5 RAMM Stratejisi

09 Mart 2022

Bugün, geçen ayın en başarılı ve en verimli 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • KHRAMM Mayıs ayındaki en iyi performansı sunan strateji oldu. Genellikle EUR/USD, GBP/USD, GBP/JPY paritelerinde işlem yapan strateji toplamda 155 işlem sundu. Yaptığı işlemler neticesinde aylık olarak %137.35 oranında bir karlılığı geçen ay sağladı. Aylık en yüksek geri çekilme miktarı %25.82 oldu. Bu stratejiye geçen ay $10.000 bir miktar ile katılım sağlamış olsaydınız $13.735 tutarında bir kar sağlayacaktınız. Bu kar içinde sinyal sağlayanın ücreti bulunmuyor.
  Strateji durumu: aktif
 • Escalibur-USD stratejisi ise geçen ayın en iyi 2. Si oldu. 39 kapatılan işlemde %77.88 oranında bir karlılığı Mayıs ayı içinde sağladı. İşlemler genellikte Gold, USD/CHF, AUD/USD çiftlerinde oluşmakta.
  Strateji durumu: korunumlu
 • Wolfram neo stratejisi ise 24 tane işlem ile ½32.33 oranında bir karlılık sağladı. Ay için ana pariteler, alt çaprazlar ve Altın ürününde işlemler yaptı.
  Strateji durumu: korunumlu
 • Sunnich NLight isimli RAMM stratejisi ise Mayıs ayında %12.28 oranında bir karlılık sağladı. En yüksek düşüm oranı ise %2.04 oldu. 183 farklı pozisyonda işlem yapan trader alt paritelerden EUR/CHF, AUD/CAD, CHF/JPY ve ana paritelerden USD/CAD, USD/CHF, EUR/USD ürünlerini kullandı.
  Strateji durumu: aktif.
 • Rely Ability stratejisi ise en iyi listesinde 5. Sırada oldu. Mayıs ayında %11.68 lik bir kar performansı sunan strateji 18 işlem kapaması gerçekleştirdi. Ana işlemler GBP/CHF, GBP/USD, EUR/USD, GBP/JPY ve EUR/GBP ürünlerinde gerçekleşti
  Strateji durumu: korunumlu

Geçen ay AMarkets’in RAMM sistemini kullanıyor olsaydınız %137 oranında bir karı ay içinde yapacaktınız!