AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Haziran 2020 için En iyi 5 RAMM Stratejisi

09 Mart 2022

Bugün, geçen ayın en başarılı ve en verimli 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • T_P stratejisi Haziran ayında en iyi performans gösteren stratejiydi. EUR/USD, USD/CAD, GBP/CHF, GBP/USD gibi başlıca ana dallar ve döviz çaprazları ticareti yapan trader, bir ayda% 103,93 kârlılığa ulaştı. Bu nedenle, Haziran ayı başında bu stratejiye 10.000 ABD doları yatırım yapmış olsaydınız, ay sonunda yatırımcının ücretini ödemeden 10.393 ABD doları kar elde etmiş olursunuz.
  Strateji durumu: aktif.
 • 30’dan fazla işlemle PossumFx stratejisi Haziran ayında% 92,24 getiri gösterdi. Ay boyunca tüccar ticaretinde 3 enstrüman kullandı: USD/CHF, AUD/USD döviz çiftleri ve altın.
  Strateji durumu: muhafazakar.
 • RAMM kârlılığı açısından üçüncü sırada, Haziran ayında% 73,88 kârlılık ile Sinijan stratejisi yer almaktadır. Ay boyunca alım satım işlemleri çapraz döviz çiftleri üzerinden gerçekleştirildi: GBP / CHF, GBP / JPY, EUR/GBP, EUR/JPY, vs. Bu stratejiye 5.000 $ yatırım yaparak, aylık ortalama kârınız 3.381 $ olacaktır.
  Strateji durumu: aktif.
 • Ken RX,% 46.62 getirisi ile Haziran ayında en kârlı stratejiler sıralamasında haklı bir dördüncü sırada yer alıyor. Bir trader hem büyük döviz çiftlerinde (AUD / USD, USD / CHF) hem de metallerde (XAU / USD) toplam 33 pozisyon açtı. Haziran ayında maksimum strateji düşüşü% 66 idi.
  Strateji durumu: aktif.
 • Krispy Sys stratejisi, Haziran ayında aylık% 37.2 kârlılık ve yakın zamanda yaşanan bir düşüşten başarılı bir iyileşme ile en yüksek getirili RAMM stratejileri listesinde son sırada yer alıyor. Stratejide alım satım esas olarak ana dallarda ve haçlarda gerçekleştirildi: GBP/CHF, EUR/GBP, USD/CAD, USD/JPY, EUR/JPY.
  Strateji durumu: aktif.

Geçen ay AMarkets’in RAMM sistemini kullanıyor olsaydınız %103.9 oranında bir karı ay içinde yapacaktınız!