AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets, iFX Expo fuarına katıldı

Değerli ortaklarımız,

AMarkets, Dubai’de 16-18 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen uluslararası iFX EXPO – 2023 fuarına katıldı.

iFX EXPO fuarı, çevrimiçi ticaret, finansal hizmetler ve teknoloji alanlarında önde gelen B2B konferansıdır. Fuar, on yılı aşkın süredir kapılarını Avrupa, Asya ve Orta Doğu’dan gelen ziyaretçilere açarak, onlara ilgi alanlarını kişisel olarak konuşmak, sektördeki en son gelişmeleri ve yeni kazanç fırsatları hakkında bilgi edinmek için en büyük şirketlerin resmi temsilcileriyle görüşme fırsatı sağlar.

Şirketin mevcut iş ortaklarını görmekten ve farklı ülkelerden umut vaat eden sektör temsilcileriyle bir dizi verimli görüşme yapmaktan mutluluk duyduk. Sembolik olarak, fuar kapsamında düzenlediğimiz çekilişte, Apple’ın amiral gemisi iPhone 14 Pro Max’i kazanan Hindistan’dan potansiyel ortağımızdı. Bu iyi bir başlangıç!

AMarkets standını ziyaret eden tüm katılımcı, misafir ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Fuar ve şirketle işbirliği hakkındaki izlenimleriniz bizim için çok değerli. Ürün ve hizmetlerimizin yalnızca beklentilerinizi karşılamasını değil, beklentilerinizi aşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Geri bildirimler ve önerileriniz daha iyi olmamız için ilham veriyor ve motive ediyor! Teşekkür ederiz!