AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets, finansal piyasalardaki 14 yıllık başarısını kutluyor

On dört yıldır tüm dünyadaki müşterilerimize ve ortaklarımıza finansal piyasalarda başarılı olma fırsatı sağlayarak misyonumuzu güvenle yerine getiriyoruz.

Müşteri hizmetlerinin kalitesini artırmak, yatırım koşullarını geliştirmek, talep ettiğiniz servisleri başlatmak, yatırım mobil uygulamamızı geliştirmek ve uluslararası piyasada gelişimimizi sürdürmek için çok çalışıyoruz.

Şirketin kuruluş tarihinden bu yana birçok prestijli uluslararası ödül aldık, AMarkets’e güvenen müşteri sayısı ise 500.000 kişiyi aştı.

Sizinle başarılarımızın kısa bir özetini paylaşmak istiyoruz. Çünkü AMarkets’in tarihini sizinle birlikte oluşturuyoruz.
 

Uluslararası Arenada Aktif Gelişme

2021’de Afrika ve Asya bölgelerinde mükemmel sonuçlar elde ettik.

Nijerya’nın en büyük şehrinde ortaklarımızın ofisleri açıldı, seminerler düzenlendi ve yerel eğitim merkezleriyle anlaşmalar yapıldı. Endonezya piyasasındaki varlık artırıldı: trading ve yatırım hizmetleri uyarlandı, Endonezce destek hizmeti başlatıldı ve yerel para biriminde ödeme sistemleri entegre edildi.

AMarkets’in küresel uluslararası iş ortaklığının ciddi anlamda gelişimini de belirtmekte fayda var. Aktif ortak sayısı 2020’ye göre %70,3 arttı.
 

Kusursuz müşteri hizmetleri kalitesi

2021 yılında canlı desteğimizin çalışma süresini uzatarak ve iletişim kanallarını tek bir hizmet merkezinde birleştirerek destek kalitesini geliştirdik. Operatörlerimiz her türlü konuda size destek vermek için 7/24 hizmetinizdedir ve sosyal ağlar dahil olmak kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri sorgularını çözme hızı 2021’de dört katına çıktı. Operatörlerimiz her ay 400 binden fazla mesaj işlerken müşteri memnuniyetinin ortalama puanı 4,8 puan seviyesinde kalmaya devam ediyor.

Müşterilerin bizi arkadaşlarına ve tanıdıklarına önerme olasılığını ölçen uluslararası bir standart NPS endeksini entegre ettik. Endekse göre şirketimizin ortalama değeri 100 üzerinden 62 iken sektör ortalaması 46’yı geçmemektedir.
 

En iyi yatırım koşulları ve kazançlı lot iade oranları.

Yatırım koşullarımızı sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca yatırımcılar için yeni yatırım araçları ekledik: ETF CFD’leri ve yeni kripto para birimleri. Kripto para birimleriyle yapılan işlemler için komisyonun beş kat azaltıldığını belirtmekte fayda var.

Eylül 2021’de, AMarkets Lot İade’nin beş seviyenin her biri için oranları 3$ artırarak programın şartlarını güncelledik. Artık lot başına maksimum geri ödeme oranınız 17$, ki bu sektördeki en yüksek orandır!
 

En iyi para yatırma ve çekme koşulları

Bu yıl, para yatırma ve çekme yöntemlerinin sayısını artırmaya devam ederek 10’dan fazla yeni ödeme metodu ekledik. Para yatırma ücretlerini tamamen karşılayarak ve piyasadaki en iyi para çekme oranlarından bazılarını koruyarak değerli yatırımcılarımıza özen göstermeye devam ediyoruz.
 

Kullanışlı mobil uygulama

En önemli önceliklerimizden biri, Android ve iOS için mobil uygulamanın sürekli geliştirilmesidir. Uygulamamızın yardımıyla kolayca alım satım işlemleri yapabilir, hesabınızı onaylayabilir, para yatırma ve çekme işlemleri yapabilir, güncel analizler ve şirket haberlerini doğrudan akıllı telefonunuzdan alabilirsiniz!

Uygulama şu anda beş dilde mevcuttur.
AppStore ve Google Play Market‘ten indirebilirsiniz
 

Şirketin iş dünyasında tanınması

Birkaç uluslararası ödül aldık:

Global FX Ödülleri’nin iki kategorisinde:

  • En Değerli Broker – Asya;
  • En İyi Kopyalama Platformu – Global.

International Business Magazine’in iki kategorisinde:

  • Nijerya’nın En İyi Kopyalama Platformu;
  • Nijerya 2021 En İyi Ortaklık Programı.

14 yıl sadece başlangıç!

AMarkets çalışanları adına siz değerli müşterilerimize minnet ve şükranlarımızı sunarız. Bize olan güveniniz için teşekkür ediyoruz. Finans piyasasında işlem yapmak için en rahat ve en uygun koşulları sağlamaya devam edeceğiz!