AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets yeni bir ödeme yöntemi ekledi

Değerli Müşterilerimiz,

AMarkets, para yatırma ve çekme seçeneklerinin çeşitliliği açısından sektör liderlerinden biridir ve yeni uygun ödeme yöntemleri eklemeye devam etmektedir. AMarkets ile çalışmanızın daha etkili ve sorunsuz olmasını sağlamak için yeni bir ödeme seçeneği olan ADVCash cüzdanı entegre ettik.

ADVCash e-ödeme sistemi, dünya çapında para transferi için çok para birimli cüzdanlar sunar ve para birimlerini değiştirmek için uygun bir platform sağlar. ADVCash cüzdanından bir VISA/Mastercard kartı veya bir ödeme sistemi kullanarak para yatırmanın ve çekmenin birçok yolu vardır.

ADVCash kullanarak nasıl para yatırabilir ve çekebilirsiniz:

  1. ADVCash ödeme sistemine kaydolun ve bir cüzdan oluşturun;
  2. Herhangi bir uygun ödeme yöntemini kullanarak cüzdanınıza para yatırın;
  3. AMarkets Kişisel Alanınızda, para yatırma veya çekme yönteminiz olarak ADVCash’i seçin.

ADVCash kullanarak AMarkets hesabına para yatırmak komisyonsuzdur. Para çekme komisyonu % 0.5’tir. Minimum para yatırma ve çekme tutarı 0.1$’dır. ADVCash cüzdanına minimum para yatırma tutarı 1$ / 1€’dur (veya bunun TL karşılığı); maksimum tutar 9000$ / 9000€’dur (veya bunun TL karşılığı). Minimum para çekme tutarı 10 TL’dir; para çekme limiti 10.000 TL’dir.

Türkiye’den gelen müşterilerin ADVCash cüzdanlarını doldurmak için yalnızca Türk Lirası (TRY) kullanabileceğini lütfen unutmayın. Yabancı para birimi cinsinden kartlar kullanılarak yükleme yapılamamaktadır. Cüzdanlardan para çekme işlemleri Visa ve Mastercard’a lira cinsinden ve ayrıca ABD doları Mastercard’a yapılabilir.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen danışmanınızla veya canlı desteğimizle iletişime geçin: [email protected].