AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets Tanıtıcı Broker ile Kiş adasında bir toplantı düzenliyor

AMarkets’ın İran’daki ortakları ile Kiş adasında düzenlenen toplantısıyla ilgili en önemli bölümleri paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

Şu anda şirketin İran pazarındaki mevcudiyetini genişletiyoruz. Ortaklarımızla resmi olmayan bir atmosferde buluşmak mükemmel bir müzakere fırsatı sundu. Sadece 3 gün içerisinde, AMarkets temsilcileri ve İran’dan konuklarımız paraşütle atlama ve bungee jumping ile adrenalin dozunu alma şansını elde etmenin yanında arkadaşça bir ortamda akşam yemeği sonrasında işbirliği seçeneklerini tartışma fırsatını elde ettiler.

IB’lerimiz AMarkets ile işbirliğindeki yüksek potansiyelin ve faydalarının farkına vardılar. Şevkle vizyonlarını paylaştılar ve gelecek ortaklıklar ile iş geliştirme konusundaki görüşlerini ve isteklerini ifade ettiler. Toplantının sonu ile birlikte, her iki taraf da toplantının bu formatının güven inşası kapsamında çok etkili olduğunun farkına vardı. Bu, iş detaylarını tartışmak ve müşteri ihtiyaçlarını ilk elden öğrenmek için harika bir yol.

Kendi sıramıza gelince, biz işlem koşullarımızı geliştirmeye devam edeceğiz ve daha fazla müşteriyi cezbetmek için verimli işbirliği şartları geliştirmeye odaklanacağız ve finans piyasalarında işlem yaparken para kazanları için gerekli tüm araçları onlara sağlayacağız.