AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets, 2 Prestijli Ödülü Aynı Anda Kazandı!

Değerli Müşterilerimiz!

AMarkets’in International Business Magazine Ödülleri’nde Best Copy-trading platform Nigeria (Nijerya’nın En İyi Kopyalama Platformu) ve Best Affiliate Program Nigeria 2021 (Nijerya 2021 En İyi Ortaklık Programı) adaylıklarını kazanarak büyüyen ödül listesine iki yeni ödül eklediğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. AMarkets bu ödülleri, ortaklık programın ve RAMM kopyalama platformunun Nijerya’da en iyi tanınmasıyla kazandı.

Bugün Afrika, birçok uluslararası şirketin ilgisini çeken, aktif olarak gelişen ve çok umut verici bir piyasadır. Bu üst düzey ödülleri almak, ticari başarımızın bir kanıtıdır.

International Business Magazine, dünyanın her yerinden uzman ve analistlerin bulunduğu uluslararası bir iş medyasıdır. Dergi her yıl borsa, sigortacılık, gayrimenkul, bankacılık ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri analiz ederek performanslarına göre en iyi şirketleri ortaya çıkarıyor. Dergi ayrıca iş dünyasından ve gelişmekte olan piyasalardan en son haberleri sunar.

AMarkets ekibi olarak, şirketin başarılarını takdir ettikleri ve bize bu değerli ödülleri sundukları için International Business Magazine’e teşekkür ederiz.