AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets, “Endonezya’da En Hızlı Büyüyen Broker 2021” ödülünü kazandı

Değerli müşterilerimiz,

AMarkets’in büyüyen ödül listesine bir prestijli ödül daha eklendiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu kez World Economic Magazine Awards 2021’de “Endonezya’da En Hızlı Büyüyen Broker” adaylığını kazandık.

Endonezya, aktif olarak gelişen ve çok umut verici bir piyasadır. Bölge, burada varlık göstermeye çalışan birçok uluslararası şirketin dikkatini çekerek rekabeti artırıyor. Bu üst düzey ödülü almak, bu piyasadaki güçlü konumumuzun bir kanıtıdır.

World Economic Magazine Inc., etkin kalkınma stratejileri uygulayan ve iş ortamındaki sürekli değişikliklere hızla uyum sağlayan en ilerici ve yenilikçi şirketleri tanımayı ve ödüllendirmeyi amaçlamaktadır. Bağımsız uzmanlar, piyasadaki başarı oranı, sürdürülebilirlik, iş büyümesi, yenilikçilik gibi çeşitli faktörleri değerlendirmek için kamuya açık farklı kaynaklardan veri toplar ve bu verilere dayanarak, ödül kazananların listesi derlenir.

Bu ödülü kazanmak, AMarkets’in verimli çalışmalarının yüksek kalitesinin bir kanıtıdır. AMarkets ekibi olarak, şirketin başarılarını takdir ettikleri ve bize bu değerli ödülleri sundukları için World Economic Magazine’e teşekkür ederiz. Biz de, dünya çapındaki müşterilerimize ve ortaklarımıza en uygun şartları sağlamak için hizmetlerimizi ve ürünlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz!