Mart ayında en iyi 5 başarılı RAMM stratejisi

Bugün, Mart ayında en yüksek karlılık oranına sahip 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • FX İRAN, Mart ayında en iyi performans gösteren stratejiler sıralamamızda birinci sırada yer almaktadır. Sadece bir ayda, yöneten trader % 86,89 karlılığa ulaştı. Trader, ağırlıklı olarak altın (XAU/USD) ve majör döviz çiftleri (EUR/USD, GBP/USD) ile işlem yaptı. Böylece, Mart başında bu stratejiye $5000 yatırım yapmış olsaydınız, ay sonunda trader ücreti hariç olmak üzere $4344 kar elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Mjsh11 stratejisi aynı dönemde % 71 getiri sağladı. İşlem genel olarak altın (XAU/USD) ve EUR/USD ile gerçekleştirildi. Yani, bu stratejiye ayın başında $5000 yatırım yaptığınızda, aylık kârınız trader ücreti hariç olmak üzere $3550 olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • RAMM karlılığı açısından üçüncü sırada, Mart ayında % 54,78 getirisi ve stratejinin tüm dönem boyunca toplam karlılığı % 55,24 ile Waitersss v2 stratejisi yer alıyor. Ay boyunca, alım satım yalnızca tek bir enstrümanda, yani XAU/USD ile yapıldı. Dolayısıyla, Mart ayının başında bu stratejiye $3000 yatırım yapmış olsaydınız, ay sonunda trader ücreti hariç $1643 kar elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Loss-Proof 3, Mart ayındaki % 51,76 getirisi ile sıralamamızda dördüncü sırada yer almayı hak ediyor. Yöneten trader genel olarak altın (XAU/USD) ve iki majör döviz çiftiyle (AUD/USD, USD/CHF) işlem yaptı. Bu strateji ile ilgili öne çıkan şey, önceki dönemlere kıyasla nadiren geri çekilme yaşanmasıdır.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Tradebook USD stratejisi, Mart ayında en kazançlı RAMM stratejileri listesinde beşinci sırada yer almaktadır. Bir ayda trader % 39,62 kazandı. Bu stratejinin işlemlerinin ayın başında başladığını ve bu nedenle trader’in nispeten kısa bir süre içinde böyle bir kârlılığı göstermeyi başardığını belirtmekte fayda var. Trader hem S&P500 ve DXY endekslerinde hem de AUD/USD ve AAPL.US’ta pozisyon açtı.
  Strateji durumu: Aktif.

AMarkets’in Sinyal Kopyalama hizmetiyle bir uzman gibi kazanın!

AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

Android için yatırım uygulaması

IOS için yatırım uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri