Ocak 2021’in En Başarılı 5 RAMM Stratejisi

Son Güncelleme: 17 Mart 2021

Bugün, Ocak ayın en karlı 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • gold_trade stratejisi, Ocak ayın en başarılı stratejisiydi. Genel olarak altın ile işlem yapan yönetici trader, bir ay içerisinde %271,3 karlılık sağladı. Dolayısıyla, Ocak ayının başında bu stratejiye $10 000 yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda $27 130 kar elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • İkinci sırada yer alan Megatron GOLD stratejisi aynı dönemde %206,45 karlılık sağladı. İşlemlerde trader, altın ve GBP/USD, EUR/USD gibi pariteleri kullandı. Böylece, ayın başında bu stratejiye $3 000 yatırım yaptığınızda, trader ücreti hariç olmak üzere karınız $6 193 olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Forex Surgeon stratejisi Ocak ayında %92,74 oranındaki getirisiyle RAMM karlılığı bakımından üçüncü sırada yer almaktadır. Ay boyunca işlemler EUR/CAD, EUR/NZD, GBP/CAD döviz çiftleri ve altın (XAU/USD) üzerinden gerçekleştirildi. Böylece, eğer ayın başında bu stratejiye $5 000 yatırım yapsaydınız, yatırımcı ücreti hariç olmak üzere ay sonunda $4 637 kâr elde edebilirdiniz.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Ocak ayında en kazançlı stratejiler sıralamasında %61,12 karlılık ile Interna 12 dördüncü sırada yer almayı hak ediyor. Yönetici trader genel olarak AUD/USD, USD/CHF gibi majör pariteler ve altın (XAU/USD) ile işlem yaptı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • 3000 stratejisi, Ocak ayında en yüksek getiri sağlayan RAMM stratejileri listesinde son sırayı almaktadır. Ocak ayında, trader yaklaşık 50 işlem açarak %53.7 kazanç elde etti. Bu stratejideki pozisyonlar sadece EUR/USD ile açıldı.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.

AMarkets’in Sinyal Kopyalama Servisi ile uzman trader’lar gibi kazanın!

AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

Android için yatırım uygulaması

IOS için yatırım uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri