AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Sadece iki ay içerisinde tek müşteriden 25 647 Dolar nasıl kazanılır?

Temsilci (Acente) işbirliği modelinde çalışan ortakların geliri doğrudan müşterilerinin trade faaliyetlerine bağlıdır. Referans verilen müşteriler AMarkets üzerinden ne kadar çok işlem yaparsa, ortak o kadar çok kazanır.

Bu ortaklık programı, sizin yönlendirme sağladığınız müşterinin şirket üzerinden yapacağı tüm trade işlemleri süresi boyunca sizin de eş zamanlı para kazanmanıza olanak tanır. Bu nedenle, uzun vadede bu işbirliği yöntemi sayesinde şirketle ortaklık yapan kişinin geliri binlerce dolar olabilir. Bazen işbirliği modeliyle çalıştığımız bir ortağımız, Orta Doğu’dan müşterimiz olan aktif bir müşteri üzerinden çok fazla komisyon kazanabilir.

Sadece iki ay içinde, bu ortaklık sistemi ile çalıştığımız ortağımızın yönlendirme yaptığı  bir müşteri, şirketimiz üzerinden toplam 6.560 lotluk işlem yaparak gelir elde etti ve bu da ortaklık yaptığımız kişinin 25.647 dolar kazanmasına vesile oldu. Bu müşterinin şu an hali hazırda AMarkets ile başarılı bir şekilde işlem yapmaya devam ettiğini belirtmemiz gerekir, bu nedenle ortağımız bizim firmamıza yönlendirdiği bu müşteri üzerinden istikrarlı bir şekilde hala gelir elde etmeye devam ediyor.

Öncelikle böyle bir kazanç elde etmek için bir müşterinin hesabında en az 100.000 dolar olması gerektiğini belirtmemiz gerekir. Buradan yola çıkarak, müşterileriniz işlem yapmak üzere hesaplarına ne kadar çok para yatırırsa, iş ortaklığı sisteminden kazanacağınız ödül ve müşterinin yaptığı işlemlerdeki cirosu üzerinden elde edeceğiniz kazanç o kadar yüksek olur. Bir iş ortağı için, hesabında sürekli para olan ve sürekli işlem yapan aktif yatırımcıları çekmek ve “Temsilci” işbirliği modeli altında çalışmak en yararlı olanıdır.

Bu modelle çalışan iş ortağı, yatırımcılarına işlemler sırasında izleyecekleri yöntemler konusunda eğitim verir, gerektiğinde yardım etmek ve tavsiye vermek için yatırımcının trade faaliyetlerini kişisel olarak takip eder. Böyle bir yaklaşım, müşterilerinizle sürekli yakın temas halinde olmanızı, güvenilir biri olmanızı ve müşterinin size olan sadakatini kazanmanızı sağlar. Bu tür ortaklık modeliyle çalışan kişiler için, ağızdan ağıza pazarlama yani müşterinizin sizi başkasına önermesi ya da kendi çevresinden birilerini size yönlendirmesi, yeni müşteriler çekmeniz için ana kanallardan biridir.

Bu başarı hikayesinin, müşterilerinizle daha etkili ve verimli bir şekilde çalışmanıza, gelirinizi en üst düzeye çıkarmanıza, kitlenize sunduğunuz ürün ve hizmetleri geliştirmenize, ürün ve hizmetlerinizi  yeni kitlelere tanıtmanıza ilham olmasını umut ediyoruz.

Umarız hepiniz büyük kazançlar ve olağanüstü sonuçlar elde edersiniz!