Yeni işlem aracının avantajlarından siz de faydalanın!

Değerli Müşterilerimiz,

AMarkets, müşterilerine en iyi işlem koşullarını sunmak için her gün daha çok çaba göstermektedir. İşlem sürecini kolaylaştırmak, daha pratik ve çok daha kârlı hale getirmek için geliştirdiğimiz yeni aracımızı sizlere sunmak istiyoruz — “İşlem Analiz Programı”. Bu hizmet, hesabınızdaki kârlılığı, bakiyeyi, öz kaynaklarınızı, maksimum düşüşleri ve maksimum kaldıraç oranlarını analiz eder ve zaman boyunca bu göstergelerin her birinde gerçekleşen değişimi grafik halinde gösterir.

Analiz programı, hesabınızın güncel durumunu takip etmenizi sağlar, temel hesap parametrelerini, mevcut işlem seansındaki verileri ve işlem geçmişini gösterir. Bu hizmet ayrıca mevcut işlemlerinizle ilgili istatistiksel göstergeler de sunar: gerçek kaldıraç oranı, düşüşler, günlük kârlılık.

Hem tecrübesiz yatırımcılar hem de profesyonel FX piyasası katılımcıları için harika bir günlük asistandır.

Mevcut Grafikler:

  • Kârlılık — belirli bir dönem boyunca hesabın kârlılığındaki değişim.
  • Bakiye — belirli bir dönem için hesap bakiyesindeki değişim.
  • Öz kaynak — belirli bir dönem için hesabın öz kaynaklarındaki değişim.
  • Maksimum Düşüş % — belirli bir dönem için hesaptaki maksimum düşüş miktarındaki değişim.
  • Maksimum kaldıraç — belirli bir dönem boyunca kullanılan maksimum gerçek kaldıraç miktarındaki değişim.

Grafikler işlem analiz programının işlevlerinin sadece bir parçasıdır. Bu hizmetin temel avantajı işlem tavsiyeleridir. Sistem, işlem yaklaşımınızı geliştirmek için hesap geçmişini baz alarak tavsiyelerde bulunur:

  • Tavsiye edilen kaldıraç. Bu bölüm yatırımcının kullandığı kaldıraç miktarını değerlendirmektedir;
  • Potansiyel kayıpların sınırlandırılması. Zarar-durdur emirleri olmadan işlem yapma eğiliminiz varsa bu hizmet sizi uyaracaktır;
  • Düşüş analizi. Bu hizmet hesabınızın öz kaynaklarını değerlendirmektedir ve kabul edilebilir düşüş seviyesi konusunda tavsiyeler vermektedir;
  • En uygun işlem enstrümanı sayısı hakkında tavsiyeler. Bu hizmet aktif varlıkların sayısı konusunda en uygun rakamı seçmenize yardımcı olmaktadır;
  • Risk-ödül oranı konusunda tavsiyeler. Analiz programı ortalama kâr ortalama kayıp oranını tahmin etmektedir ve en uygun oranın korunması için tavsiyeler vermektedir.

İşlem analiz programı, Trader Alanındaki Hizmetler bölümünde her müşterinin kullanımına zaten sunulmuştur. Çekinmeden deneyin!

AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

Android için yatırım uygulaması

IOS için yatırım uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri