AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Ağustos Ayının En Başarılı 4 RAMM Stratejisi

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla kazanç sağlayan 4 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Javidish95LONG stratejisinin Ağustos ayında en iyi performans gösteren strateji olduğu kanıtlandı. Trader, çoğunlukla XAU/USD (altın) ve USD/CAD, NZD/USD, AUD/NZD döviz çiftlerinde işlem yaparak bir ayda %114.31 kâra ulaştı. Böylece, Ağustos ayının başında bu stratejiye 5000$ yatırmış olsaydınız, trader ücreti hariç olmak üzere 1 ay içerisinde 10 715.5$ kazanabilirdiniz.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • İkinci sırada ise aynı dönemde %48.89 getiri sağlayan Bogdan TR stratejisi bulunmaktadır. Trader ay boyunca pozisyonlarının çoğunu TSLA.US, MA.US, NKE.US gibi hisse senetlerinde açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %176.83‘tür.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • CASHFLOW adı verilen RAMM stratejisi Ağustos ayında %34.35‘lik bir kâr oranına ulaşarak üçüncü sırayı almıştır. Trader ağırlıklı olarak GBP/USD, EUR/USD döviz çiftleri ve XAU/USD’de pozisyon açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %87.51‘dir.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • IRI FX STRATEGY FOR LOW FUNDS stratejisi, aylık %28.40 getiri ve %381.84 toplam karlılık oranı ile ‘Ağustos Ayının En Başarılı RAMM stratejileri’ listesinde son sırada yer alıyor. İşlemler çoğunlukla EUR/JPY döviz çifti üzerinde yapılmış ve bazı pozisyonlar ise Russell 2000 endeksi üzerinde açılmıştır.
  Stratejinin durumu: Aktif.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!