Nisan ayında en iyi 5 başarılı RAMM stratejisi

Bugün, geçen ayında en yüksek karlılık oranına sahip 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Nisan ayında en iyi strateji Michael King 69 oldu. Yöneten trader, bir ay boyunca çeşitli yatırım araçlar ile işlem yaparak % 109.43‘lük bir getiri sağladı. İşlemler genel olarak, Nasdaq100, DowJones30 gibi Amerikan endeksleri, Avrupa endeksleri DAX30, ITA40 ve USD/CAD, USD/CHF, EUR/JPY döviz çiftleri ile yapıldı. Böylece, Nisan başında bu stratejiye $3000 yatırım yapmış olsaydınız, ay sonunda trader ücreti hariç olmak üzere $3283 kar elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Vperedispesnei SUPER stratejisi Nisan ayında % 109.4‘lük bir karlılık gösterdi. Aylık ortalama getiri % 76.02‘dir. Trader işlemlerinde üç araç, yani XAU/USD, USD/CHF ve AUD/USD döviz çiftlerini kullandı. Buna dayanarak, geçen ayın başında bu stratejiye yalnızca $1000 yatırım yapmış olsaydınız, aylık kârınız trader ücreti hariç olmak üzere 1094$‘a ulaşmış olacaktı.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Üçüncü sırada, % 31.50 getiri ile 3000 stratejisi yer almaktadır. Ay boyunca, trader yalnızca bir enstrüman – EUR/USD döviz çifti ile pozisyon açtı. Stratejinin tüm dönem için kârlılığı harika olan % 930.95‘tir, aylık kârlılık ise % 28.15‘tir ki bu da iyi bir sonuçtur.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Tradebook USD stratejisi % 21.11‘lik getirisi ile sıralamamızda dördüncü sırada yer almayı hak ediyor. Yöneten trader, işlemlerin en büyük bölümünü altın XAU/USD ile gerçekleştirdi, ayrıca işlemlerde Amerikan S&P500 endeksi ve ABD doları endeksi gibi araçları kullandı. Stratejinin tüm dönem kârlılığı % 61.34‘tür.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Beşinci sırada Hexagon 10 stratejisi yer alıyor. Ay boyunca, yöneten trader % 11.52 kazandı ve % 113.38’lik toplam karlılık sağladı. Trader ağırlıklı olarak ons altın (XAU/USD), BRENT petrol ve EUR/USD, GBP/USD, USD/CAD döviz çiftleri ile işlem yaptı.
  Strateji durumu: Aktif.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!

AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

Android için yatırım uygulaması

IOS için yatırım uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri