AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Şubat Ayının En Başarılı 5 RAMM Stratejisi

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla kazanç sağlayan 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Cronybot Amarkets stratejisi Şubat ayında en iyi performans gösteren strateji olduğu kanıtlandı. Ağırlıklı olarak EUR/USD ile işlem yapan yönetici trader, bir ayda %890.12 kârlılık sağladı. Böylece, Şubat başında bu stratejiye 5,000$ yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda 44,506$ kâr elde etmiş olurdunuz.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • İkinci sırada ise aynı dönemde %370.14 getiri sağlayan AUTO TRADE stratejisi bulunmaktadır. Yönetici trader pozisyonlarını sadece XAU/USD altında açtı. Dolayısıyla, Şubat başında bu stratejiye 2,500$ yatırım yaptığınızda, stratejinin ücreti hariç 1 ayda kârınız 9253,5$ olacaktı.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada yer alan Safe Investment Strategy 2022 aynı dönemde %199.92 kârlılık sağladı. Ay boyunca yönetici trader ons altın (XAU/USD), BRENT ve GBP/JPY, AUD/JPY, EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CAD, AUD/USD döviz çiftinde işlem açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %257,42’dir.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • 99Percentage adı verilen RAMM stratejisi Şubat ayında %166.87‘lik bir kâr oranına ulaşarak dördüncü sırayı almıştır. Trader ağırlıklı olarak XAU/USD altında pozisyon açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %240.92‘dir.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • Gold99 stratejisi, aylık %158.25 getiri ve %231.17 toplam kârlılık oranı ile ‘Şubat Ayının En Başarılı RAMM stratejileri’ listesinde son sırada yer alıyor. İşlemler çoğunlukla altın (XAU/USD), XAG/USD ve Dow Jones 30 endeksi üzerinde açılmıştır.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!