AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Ocak Ayının En Başarılı 5 RAMM Stratejisi

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla kazanç sağlayan 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • python me stratejisi Ocak ayında en iyi performans gösteren strateji olduğu kanıtlandı. XAU/USD ve Nasdaq 100 endeksi gibi araçlarla işlem yapan yönetici trader, bir ayda %181.63 kârlılık sağladı. Böylece, Ocak başında bu stratejiye 3,000$ yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda 5,448$ kâr elde etmiş olurdunuz.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • İkinci sırada ise aynı dönemde %121.27 getiri sağlayan AAAA65 stratejisi bulunmaktadır. Yönetici trader pozisyonlarının çoğunu XAU/USD altın ve EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP döviz çiftlerinde açtı. Dolayısıyla, Ocak başında bu stratejiye 5,000$ yatırım yaptığınızda, stratejinin ücreti hariç 1 ayda kârınız 6,063$ olacaktı.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada yer alan REV Fx stratejisi aynı dönemde %100.39 kârlılık sağladı. Ay boyunca yönetici trader ons altın XAU/USD, S&P 500 ve EUR/USD döviz çiftinde işlem açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %849.08’dir.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • i4y adı verilen RAMM stratejisi Aralık ayında %85.98‘lik bir kâr oranına ulaşarak dördüncü sırayı almıştır. Trader ağırlıklı olarak XAU/USD ve USD/JPY, GBP/USD, USD/CHF, AUD/USD, EUR/USD döviz çiftlerinde pozisyon açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %107.35‘tir.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • FXCASH stratejisi, aylık %54.80 getiri ve %80.47 toplam kârlılık oranı ile ‘Ocak Ayının En Başarılı RAMM stratejileri’ listesinde son sırada yer alıyor. İşlemler çoğunlukla GBP/USD, EUR/USD döviz çiftleri, altın (XAU/USD) ve S&P 500 ile Nasdaq 100 endeksler üzerinde açılmıştır.
  Stratejinin durumu: Aktif.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!