AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri
İndir

Temmuz ayının en başarılı 5 RAMM Stratejisi

12 Ağustos 2021

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla kazanç sağlayan 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Tycha, Temmuz ayındaki en başarılı strateji oldu. Trader, çoğunlukla XAU/USD (altın) ve NZD/CAD, USD/CAD, AUD/CAD döviz çiftleriyle işlem yaparak bir ayda %200.12 kâra ulaştı. Yani, Temmuz ayının başlarında bu stratejiye 5000$ yatırsaydınız, trader ücreti hariç olmak üzere 1 ay içerisinde 10 006$ kazanabilirdiniz.
  Stratejinin durumu: Agresif.
 • LEGION, Temmuz ayında %143.78 oranındaki kârla Temmuz ayındaki başarı sıralamasında ikinci sırayı almıştır. İşlemler sadece EUR/USD döviz çiftinde gerçekleştirildi. Temmuz ayının başında bu stratejiye 2500$ yatırmış olsaydınız trader ücreti hariç olmak üzere 1 ay içerisinde 3594.5$ kazanç elde edebilirdiniz.
  Stratejinin durumu: Agresif.
 • Üçüncü sırada ise aynı dönemde %85.93 getiri sağlayan Disco stratejisi bulunmaktadır. Trader ay boyunca pozisyonlarının çoğunu GBP/CAD, EUR/AUD ve GBP/USD döviz çiftlerinden açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %97.12dir.
  Stratejinin durumu: Tutucu.
 • MrTrader adı verilen RAMM stratejisi Temmuz ayında %71.18’lik bir kâr oranına ulaşarak dördüncü sırayı almıştır. Trader çoğunlukla Russell 2000 veNasdaq 100 endeksleri üzerinde pozisyon açmış ve bazı pozisyonlarını ise altın XAU/USD üzerinde açmıştır. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %71.18dir.
  Stratejinin durumu: Agresif.
 • Collect 24K stratejisi Temmuz ayında en yüksek getiri sağlayan RAMM stratejileri arasında %70.81 oranındaki getirisiyle son sıradadır. İşlemler çoğunlukla altın XAU/USD ve ayrıca USD/CHF, GBP/JPY, GBP/USD, EUR/USD, GBP/CHF döviz çiftleri üzerinde yapılmıştır.
  Stratejinin durumu: Tutucu.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!