AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri
İndir

Haziran Ayının En Başarılı 5 RAMM Stratejisi

07 Temmuz 2021

Bugün, geçen ayın en karlı 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Padishakh stratejisi Haziran ayında en iyi performans sağlayan stratejisiydi. Genel olarak USD/CHF ve AUD/USD döviz çiftleri ve altın (XAU/USD) ile işlem yapan yönetici trader, bir ayda %43.66 karlılık sağladı. Böylece, Haziran başında bu stratejiye 5000$ yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda 2183$ kar elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • GoldenTrader1401 stratejisi, Haziran ayında %40.21 oranındaki getirisiyle ile RAMM karlılığı bakımından ikinci sırada yer alıyor. Stratejinin ortalama aylık getirisi %44.71‘dir. Alım satım ağırlıklı olarak XAU/USD, EUR/USD ve AUD/CAD döviz çiftlerinde yapıldı. Dolayısıyla, Haziran başında bu stratejiye 2500$ yatırım yaptığınızda, stratejinin maliyeti hariç 1 ayda kârınız 1005$ olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada yer alan AlgoXZ 1 stratejisi aynı dönemde %32.30 kârlılık sağladı. Ay boyunca yönetici trader EUR/USD, GBP/USD, USD/CAD, USD/JPY döviz çiftleri ve altın’da (XAU/USD) işlem açtı. Stratejinin ömrü boyu karlılık oranı %85.60, aylık kârlılık oranı ise %24.62‘dir ve bu da oldukça iyi bir sonuçtur.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • ANVAR adlı RAMM stratejisi Haziran ayında %30.14 kârlılık sağlayarak RAMM stratejileri listesinde dördüncü sırada yer almayı hak ediyor. Yönetici trader, GBP/USD, EUR/CAD, GBP/CAD, USD/JPY, EUR/CHF gibi çeşitli döviz çiftlerinde pozisyonlar açtı. Stratejinin ömrü boyu karlılık oranı ise %310.44.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Algamish stratejisi, aylık %29.76 getiri ve %127.86 toplam karlılık oranı ile ‘Haziran Ayının En Başarılı RAMM stratejileri’ listesinde son sırada yer alıyor. İşlemler çoğunlukla GBP/USD, EUR/CAD, GBP/CAD, EUR/JPY, USD/JPY doviz çiftleriyle yapıldı.
  Strateji durumu: Aktif.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!