AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Mart Ayında En İyi 5 Başarılı RAMM Stratejisi

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla kazanç sağlayan 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • GReeN Money stratejisi Mart ayında en iyi performans gösteren strateji olduğu kanıtlandı. Sadece Brent ile işlem yapan yönetici trader, bir ayda %2,868.18 kârlılık sağladı. Böylece, Mart başında bu stratejiye 5,000$ yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda 143,409$ kâr elde etmiş olurdunuz.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • İkinci sırada ise Mart ayında %358.68 getiri sağlayan BBWolf stratejisi bulunmaktadır. Yönetici trader pozisyonlarını GBP/USD, GBP/JPY, EUR/USD, EUR/JPY, EUR/GBP döviz çiftlerinde açtı. Dolayısıyla, Mart başında bu stratejiye 2,500$ yatırım yaptığınızda, stratejinin ücreti hariç 1 ayda kârınız 8,967$ olacaktı.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada yer alan Money Mining stratejisi aynı dönemde %265.06 kârlılık sağladı. Ay boyunca yönetici trader ons altın (XAU/USD) ve Nasdaq 100 endeksinde işlem açtı.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • Oxygen adlı RAMM stratejisi Mart ayında %234.94‘lük bir kâr oranına ulaşarak dördüncü sırayı almıştır. Trader VIX, EuroStoxx50 ve FTSE100’de pozisyon açtı.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Vagan P. v2 stratejisi, aylık %213.28 kârlılık oranı ile ‘Mart Ayının En Başarılı RAMM stratejileri’ listesinde son sırada yer alıyor. İşlemler çoğunlukla GBP/USD, GBP/JPY, EUR/USD ve USD/CAD döviz çifti üzerinde açılmıştır.
  Stratejinin durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!