Mayıs ayında en iyi 5 başarılı RAMM stratejisi

Son Güncelleme: 19 Temmuz 2021

Bugün, geçen ay en yüksek karlılığı gösteren 5 RAMM stratejisini analiz edeceğiz.

 • Tradebook USD stratejisi Mayıs ayının en iyisi oldu. İşlemler çoğunlukla bu enstrümanlarda yapıldı: XAU/USD, DXY, S&P 500. Stratejinin Mayıs ayındaki karlılığı %61.06’ya ulaştı. Böylece, Nisan başında stratejiye $3000 yatırım yaptığınızda, trader ücreti hariç olmak üzere, bir ayda $1831.8 gelir elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Loss-Proof 3 stratejisi Derecelendirmede ikinci sırada yer aldı. Yöneten trader bir ayda 42.2$ kazandı. Stratejinin tüm dönem için toplam karlılığı %174.94‘tür. Trader XAU/USD, AUD/USD, USD/CHF gibi yatırım araçlarda pozisyon açtı. Buna dayanarak, geçen ayın başında bu stratejiye sadece $5000 yatırmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç, geliriniz 2110$‘a ulaşmış olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada %28.34 getiri ile REV Fx stratejisi yer almaktadır. Ay boyunca, trader S&P500, EUR/USD döviz çifti XAU/USD gibi enstrümanlarda pozisyon açtı. Bu stratejinin tüm dönemin getirisi harika bir sonuç olan %185.87’dir.
  Strateji durumu: Aktif.
 • RAMM karlılığı açısından dördüncü sırada %23.1 getiri ile ANVAR adlı bir strateji yer aldı. İşlemlerin çoğu GBP/USD, GBP/CAD, USD/JPY araçları ile yapıldı. Stratejinin tüm dönem için karlılığı %184.36‘dır.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Arkad adlı strateji %19.19‘luk getiri ile dördüncü sırada yer almaktadır. Yöneten trader işlemlerde üç enstrüman, yani GBP/USD, EUR/CAD, EUR/CHF kullandı. Böylece geçen ayın başında bu stratejiye $1000 yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç, karınız 191.9$‘a ulaşmış olacaktı.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!

AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

Android için yatırım uygulaması

IOS için yatırım uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri