AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Kasım ayında en iyi 5 başarılı RAMM stratejisi

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla getiri sağlayan 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • fx mjsh 11 stratejisi Kasım ayında en iyi performans sağlayan stratejisiydi. XAU/USD, EUR/CHF, EUR/CAD, EUR/USD, GBP/USD, CHF/JPY gibi araçlarla işlem yapan yönetici trader, bir ayda %374 kârlılık sağladı. Böylece, Kasım başında bu stratejiye 5,000$ yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda 23,700$ kâr elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Power gold kiya 1 stratejisi, Kasım ayında %263.94 oranındaki getirisiyle ile RAMM karlılığı bakımından ikinci sırada yer alıyor. Alım satım tek bir enstrüman, yani XAU/USD’de yapıldı. Dolayısıyla, geçen ayın başında bu stratejiye 2,500$ yatırım yaptığınızda, stratejinin maliyeti hariç 1 ayda kârınız 9,098.5$ olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada yer alan Galaxy stratejisi aynı dönemde %181.41 kârlılık sağladı. Ay boyunca yönetici trader ons altın XAU/USD ve WTI, DAX30, BRENT ve USD/JPY, EUR/USD, EUR/JPY, CHF/JPY, CAD/JPY gibi döviz çiftlerinde işlem açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %165.63’tür.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Wonder adı verilen RAMM stratejisi Kasım ayında %163.98’lik bir kâr oranına ulaşarak dördüncü sırayı almıştır. İşlemler çoğunlukla ons altın XAU/USD ile açılmıştır. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %394.86’dır.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • Marlen13 adlı strateji beşinci sırada yer almaktadır. Ay boyunca yönetici trader %113.58 kazanç elde etti. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %226.45’tir. İşlemler çoğunlukla altın XAU/USD ve ayrıca GBP/USD, USD/CAD, AUD/USD, USD/JPY, AUD/JPY üzerinde yapılmıştır.
  Strateji durumu: Aktif.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!