Ekim 2020’nin En Başarılı 5 RAMM Stratejisi

Bugün, geçen ayın en karlı 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Eilat stratejisi, Ekim ayın en başarılı stratejisiydi. Sadece bir ayda, yönetici trader EUR/GBP, GBP/JPY, USD/CAD, USD/CHF gibi çeşitli pariteler ve altın ile işlem yaparak % 451.03 karlılık sağladı. Dolayısıyla, Ekim ayının başında bu stratejiye $10 000 yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç ay sonunda $45 103 kar elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • İkinci sırada yer alan KoLea89 stratejisi aynı dönemde %208.84 kazanç sağladı. Ay boyunca işlem GBP/USD, GBP/CHF, USD/JPY, EUR/USD pariteler ve altın (XAU/USD) gibi 7 finansal araç üzerinden gerçekleştirildi.
  Strateji durumu: Aktif.
 • RAMM karlılığı açısından üçüncü sırada, Ekim ayında %170.1 kazanç sağlayan interna 12 stratejisi yer almaktadır. Ay boyunca, altın (XAU/USD) ve AUD/USD, USD/CHF gibi majör paritelerde işlem yapıldı. Bu stratejinin ortalama aylık getiri %252’dir. Dolayısıyla, interna 12’ye $5 000 yatırım yaptığınızda, aylık ortalama karınız $12 600 olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Ekim ayında en karlı stratejiler sıralamasında %103.67 karlılık ile Price action trading dördüncü sırada yer almayı hak ediyor. Yöneten trader hem majör paritelerde (USD/CAD, AUD/USD, USD/CHF) hem de petrolde işlem açtı. Ekim ayında maksimum geri çekilme oranı %4 idi.
  Strateji durumu: Risk Oranı Düşük Strateji.
 • To The Million stratejisi, Ekim ayında en kazançlı RAMM stratejileri listesinde beşinci sırada yer almaktadır. Bir ayda, yöneten trader 100’den fazla işlem açarak % 79.87 kazanç sağladı. İşlemler genel olarak USD/CAD, GBP/USD, EUR/USD ile gerçekleştirildi.
  Strateji durumu: Aktif.

AMarkets’in Sinyal Kopyalama Servisi ile uzman trader’lar gibi kazanın