Eylül 2020’deki En Başarılı 5 RAMM Stratejisi

Bugün, bir önceki ayda en yüksek kârlılığa sahip 5 RAMM Stratejisini gözden geçireceğiz.

 • Eylül ayında en iyi performans gösteren strateji Eliat oldu. Stratejiyi yöneten trader, EUR/GBP, EUR/CAD, GBP/AUD, USD/CHF gibi çeşitli para birimi çiftleri, en çok çapraz kurlar ve majör para birimleriyle işlem yaparak sadece bir ay içerisinde %256,2 kârlılığa ulaştı. Böylelikle, Eylül ayının başında bu stratejiye 10.000$ yatırım yapsaydınız, ay sonunda trader ücreti hariç olmak üzere 25.620$ kâr elde ederdiniz.
  Stratejinin durumu: Aktif
 • Gunn GNR stratejisi sadece küçük bir arayla ikinci sıradadır. Strateji aynı dönemde % 237,46 getiri kazandırdı. Ay boyunca işlemler 10 finansal enstrümanda gerçekleştirildi: EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/USD AUD/USD para birimi çiftleri ve altın (XAU/USD).
  Stratejinin durumu: Tedbirli.
 • RAMM’da kârlılık bakımından üçüncü sırada, Eylül ayında % 196,71 oranındaki getirisiyle interna 12 bulunmaktadır. Ay boyunca işlemler majör para birimi çiftlerinde AUD/USD, USD/CHF ve altın (XAU/USD) ile gerçekleştirildi. Bu stratejinin aylık ortalama getirisi harika bir sonuç olan %322’dir.
  Böylece, interna 12’ye yatırım yapsaydınız, diyelim ki 5.000$, aylık ortalama kârınız 16.100$ olacaktı. Stratejinin durumu: Aktif.
 • To The Million, %126,88 oranındaki getirisiyle Eylül ayındaki en kârlı stratejiler sıralamasında tamamen hak edilmiş bir dördüncülük kazanmıştır. Bir trader, ay boyunca en çok çapraz kur çiftlerinden (GBP/JPY, EUR/GBP) ve altın (XAU/USD) olmak üzere toplamda 40 pozisyon açtı. Eylül ayında maksimum geri çekilme miktarı %20,16 oldu.
  Stratejinin durumu: Aktif.
 • Sunnich NLight stratejisi en yüksek getiri sağlayan RAMM stratejilerinin mevcut sıralamasında beşinci sıradadır. Trader, bir ay içerisinde 140’dan fazla işlem açarak %48 kâr elde etmiştir. Stratejideki işlemler en çok çapraz kurlarda gerçekleştirilmiştir: EUR/CHF, AUD/CAD, EUR/CAD vb.
  Stratejinin durumu: AktifAMarkets’in işlem kopyalama hizmetiyle bir uzman gibi kazanın!