AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Eylül ayında en iyi 5 başarılı RAMM stratejisi

Bugün geçtiğimiz ay içerisinde en fazla kazanç sağlayan 5 RAMM stratejisini inceleyeceğiz.

 • Rubicon2 stratejisi Haziran ayında en iyi performans sağlayan stratejisiydi. Tek bir GBP/JPY döviz çiftiyle işlem yapan yönetici trader, bir ayda %131.03 kârlılık sağladı. Böylece, Eylül başında bu stratejiye 5,000$ yatırım yapmış olsaydınız, stratejinin maliyeti hariç bir ayda 11,551.5$ kâr elde etmiş olurdunuz.
  Strateji durumu: Aktif.
 • The BusinessClass stratejisi, Eylül ayında %129.08 oranındaki getirisiyle ile RAMM karlılığı bakımından ikinci sırada yer alıyor. Alım satım ağırlıklı olarak altın XAU/USD ve USD/JPY, EUR/CHF, EUR/CAD, CAD/JPY döviz çiftlerinde yapıldı. Dolayısıyla, Eylül başında bu stratejiye 2,500$ yatırım yaptığınızda, stratejinin maliyeti hariç 1 ayda kârınız 5,727$ olacaktı.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Üçüncü sırada yer alan Universe stratejisi aynı dönemde %119.59 kârlılık sağladı. Ay boyunca yönetici trader XAU/USD, WTI, DAX30, Dow Jones 30, Nasdaq 100 araçlarında işlem açtı. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %256.78’dir.
  Strateji durumu: Aktif.
 • Javidi95Sc adı verilen RAMM stratejisi Eylül ayında %118.89’luk bir kâr oranına ulaşarak dördüncü sırayı almıştır. İşlemler çoğunlukla ons altın XAU/USD üzerinde yapılmıştır. Stratejinin yaşam boyu kârlılık oranı ise %163.17’dir.
  Strateji durumu: Aktif.
 • metey stratejisi, aylık %76.03 getiri ve %109.57 toplam kârlılık oranı ile ‘Eylül Ayının En Başarılı RAMM stratejileri’ listesinde son sırada yer alıyor. İşlemler çoğunlukla altın XAU/USD ve ayrıca GBP/USD, USD/CAD, EUR/USD döviz çiftleri üzerinde yapılmıştır.
  Strateji durumu: Aktif.

AMarkets’in RAMM Sinyal Kopyalama Hizmeti ile uzman trader’lar gibi kazanın!