AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Regülasyon

AMarkets, 2013’ten beri Uluslararası “The Financial Comission” üyesidir

The Financial Comission“, mali piyasalardaki yargı ve yönetmelik uyuşmazlıklarının çözüm süreçlerine bir alternatif olan bağımsız bir öz-denetim kurumu ve dış uyuşmazlık çözümü organıdır.

Denetlenmiş Emir İcra Kalitesi

AMarkets icra kalitesi bağımsız bir üçüncü taraf tarafından aylık olarak denetlenmektedir – Verify My Trade, en iyi icra standartları ile uyumluluk sağlamak amacıyla bu yapılmaktadır. Bu sertifikasyonu korumak amacıyla, AMarkets, birinci tabaka likidite sağlayıcılara karşı karşılaştırma analizi için ayda 5000 işlem göndermek zorundadır. En son denetim sonuçlarını görmek için, lütfen buraya tıklayın.

“The Financial Comission” üyeleri ile ilgili kararları bağlayıcıdır. Bir şirketin “The Financial Comission” tarafından alınan bir karara uymayı reddetmesi ve bir müşteriye tazminat ödememesi halinde, “The Financial Comission” üyeliğinden çıkarılmakta ve müşteriye ödenecek tazminat Komisyonun Tazminat Fonu’ndan ödenmektedir.

Her bir AMarkets müşterisi, talepbaşına
20 000 EUR kadar sigorta garantisi kapsamı altındadır.

AMARKETS LLC is duly registered as a limited liability company under the laws of Cook Islands, with company number LLC 14486/2023 and relevant registry operated by The Financial Supervisory Commission (FSC) of Cook Islands. The registered office address is T&F Chambers, Main Road, Rarotonga, Cook Islands.

FSC