AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Regulasyon

Lisans ve Regulasyon

AMarkets, bir marka adı altında faaliyet gösteren uluslararası bir şirketler grubudur. AMarkets’in yasal yapısı, operasyonların güvenilirliğini, iş istikrarını ve ayrıca müşteri fonlarının güvenliğini ve çıkarlarının korunmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

flag-comoros-islands

AMarkets LTD, Mwali Adası’nda (Komorlar) T2023284 lisans numarasıyla uluslararası bir broker ve takas şirketi olarak kayıtlı ve lisanslıdır. Şirket, Mwali Uluslararası Hizmetler Otoritesi (MlSA) tarafından denetlenir.

flag-cook-islands

AMarkets LLC, Cook Adaları’nda LLC14486/2023 kayıt numarası ve Mali Denetleme Komisyonu (FSC) tarafından işletilen ilgili bir sicile kayıtlıdır.

flag-saint-vincent-and-the-grenadines

AMarkets LTD, Saint Vincent ve Grenadinler’de 22567 BC 2015 sicil numarasıyla kayıtlıdır ve Finansal Hizmetler Otoritesi (FSA) tarafından işletilen ilgili sicile sahiptir.

logo-financial-comission

AMarkets, bir brokerın şeffaflığını, bütünlüğünü ve her ticari talebi başına 20.000 €’ya kadar bir Tazminat Fonu sağlayan, finansal hizmetler sektöründe tanınan bağımsız bir aracı olan The Financial Commission’un sertifikalı bir üyesidir.

logo-verify-my-trade-light

AMarkets’te emir iletim kalitesi, bağımsız üçüncü taraf Verify My Trade tarafından aylık olarak denetlenir. AMarkets, en iyi uygulama standartlarına uygunluğu doğrulamak ve sertifikayı sürdürmek için birinci kademe likidite sağlayıcılarına karşı karşılaştırmalı analiz için ayda 5.000 işlem sunmalıdır. Denetim raporu kamu malı olarak mevcuttur.