Promosyonlar

AMarkets’dan para iadesi kazanın: İşlemlerinizi paraya dönüştürün!

Yeni bir AMarkets Sadakat Programını sizlere duyurmaktan mutluluk duymaktayız

İlk AMarkets değerlendirmeniz için 50 ABD doları kazanın!

AMarkets, Ortaklarımız için benzersiz bir yarışma başlatıyor. Eğer web sitenizde AMarkets hakkında hiçbir bilgi yayınlamadıysanız, bu yarışma sizin için. Ortaklık Programımızla kazanmaya başlamak için bu mükemmel fırsatı kaçırmayın! Sadece kendinize ait şirketimiz hakkında kendi bilgilendirici makalenizi yazın ya da bizden istek yapın, sitenizde yayınlayın ve cömert bir ödül kazanın. Makaleniz bizim gereksinimlerimizi karşılıyorsa, 50 $...

Mevduatınızı ikiye katlayın

Lütfen bu teklifin sadece Sabit ve Standart hesaplardaki yeni müşteriler ve sadece MetaTrader 4 platformu için geçerli olduğunu unutmayın.

En iyi işlem koşullarını keşfedin ve cazip bir bonus teklifi alın

Brokeriniz AMarkets olsun ve en iyi işlem koşullarına ek olarak özel bir işlem bonusu kazanın: finanse edilen tutardan +25%!

AMarkets, Para Yatırma Komisyonlarını İptal Etti

Müşterilerimizi önemsiyoruz ve onlar için en iyisini istiyoruz. Daha verimli ve uygun bir işbirliğinin sağlanması için, tüm para yatırma ve çekme işlemlerini komisyon almadan yapmaya karar verdik.

Promosyon bitti

AMarkets Doğum Günü şerefine hediye veriyor!

Bu yıl biz şirketin 13. yılını kutluyoruz! Buraya gelmek için uzun ve yoğun bir yolu geride bıraktık. Daha da mükemmel bir hizmet sunmak için çabalamaya devam edeceğiz.

Promosyon bitti

Lot başına 16$’a kadar süper nakit iadesi önerisi Temmuz sonuna kadar geçerli

Eğer süper nakit iadesi önerimizi kaçırdıysanız, yalnız değilsiniz. Arttırılmış Nakit iadesi önerisinin ay sonuna kadar uzatılması konusunda Diğer yatırımcılardan çok sayıda talep aldık.

Promosyon bitti

AMarkets ile rekor düzeyde geri iade oranları!

Temmuz ayının sonuna kadar oranları maksimum düzeye çıkardık. Artık lot başına $16 seviyesine kadar kazanabilirsiniz!

Promosyon bitti

Evden para kazanın

Dünya genelinde gerçekleşen salgın durumunda yapılacak en iyi şey, temel izolasyon ve sosyal mesafe kurallarına uymak olacaktır