Promosyonlar

Yeni Yılda boğayı boynuzlarından yakalayın!

Önümüzdeki 2021 yılının sembolü bilge, düşünceli, kararlı, azimli ve güçlü olan Boğadır. Bu özelliklere finansal piyasalarda işlem yapanlar da sahiptir.
Yeni Yılda boğayı boynuzlarından yakalayın!

Bir demo hesabı üzerinde işlem yapın, gerçek para kazanın!

Demo hesaptan gerçek hesaba geçmeye hazır olanlar için mükemmel bir teklifimiz var. Demo hesabınız üzerinden işlemlerinizde kar elde edin ve bunu gerçek trade hesabınıza aktarın. Bu kadar basit! Bir demo hesabı açın, hesaptaki sanal parayı kullanarak 5 gün boyunca başarıyla işlem yapın 5. günde karınızı bu demo hesabında tutun. Gerçek bir trade hesabı açın (MetaTrader...

AMarkets’dan para iadesi kazanın: İşlemlerinizi paraya dönüştürün!

Yeni bir AMarkets Sadakat Programını sizlere duyurmaktan mutluluk duymaktayız

Mevduatınızı ikiye katlayın

Lütfen bu teklifin sadece Sabit ve Standart hesaplardaki yeni müşteriler ve sadece MetaTrader 4 platformu için geçerli olduğunu unutmayın.

En iyi işlem koşullarını keşfedin ve cazip bir bonus teklifi alın

Brokeriniz AMarkets olsun ve en iyi işlem koşullarına ek olarak özel bir işlem bonusu kazanın: finanse edilen tutardan +25%!

AMarkets, Para Yatırma Komisyonlarını İptal Etti

Müşterilerimizi önemsiyoruz ve onlar için en iyisini istiyoruz. Daha verimli ve uygun bir işbirliğinin sağlanması için, tüm para yatırma ve çekme işlemlerini komisyon almadan yapmaya karar verdik.

Promosyon bitti

AMarkets’ten %100’e varan bonus kampanyası!

Sezginizi test etme zamanı! Altın jetonları altında saklı olan tüm bonusları bulun ve hediyenizi alın.

Promosyon bitti

Evde mi vakit geçiriyorsunuz? Bu fırsatı kullanarak volatilite üzerinden kazanın!

Salgın dönemini evde geçiren yatırımcılarımız için yeni promosyon hazırladık. Siz de 2007’den beri bizimle çalışan ve oynaklık üzerinden kazanç elde edenlere katılmak ister misiniz?

Promosyon bitti

AMarkets Doğum Günü şerefine hediye veriyor!

Bu yıl biz şirketin 13. yılını kutluyoruz! Buraya gelmek için uzun ve yoğun bir yolu geride bıraktık. Daha da mükemmel bir hizmet sunmak için çabalamaya devam edeceğiz.