AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Demo hesapta işlem yapın, gerçek para kazanın

28 Temmuz 2022

Demo hesaptan gerçek hesaba geçmeye hazır olanlar için mükemmel bir teklifimiz var. Demo hesabınız üzerinden işlemlerinizde kar elde edin ve bunu gerçek trade hesabınıza aktarın. Bu kadar basit!

 1. Bir demo hesabı açın, hesaptaki sanal parayı kullanarak 5 gün boyunca başarıyla işlem yapın 5. günde karınızı bu demo hesabında tutun.
 2. Gerçek bir trade hesabı açın (MetaTrader 4 platformunda Sabit veya Standart hesap açabilirsiniz).
 3. Gerçek trade hesabınıza demo hesabınızda elde ettiğiniz kara eşit miktarda ya da bundan daha yüksek miktarda para yatırın.
 4. Yöneticinizle iletişime geçin ve ondan demo hesabı üzerinden elde ettiğiniz karı gerçek trade hesabınıza aktarmasını isteyin. Kişisel yöneticinin iletişim bilgileri kişisel hesap alanınızda yer alacaktır.

Bonus hüküm ve koşulları:

 • Bu teklif sadece MetaTrader 4 platformundaki Standart ve Sabit hesaplarda Forex enstrümanlarını üzerinden yapılan işlemler için geçerlidir.
 • Demo hesabınızdaki karınızı almak için, gerçek trade hesabınıza, demo hesabınızda elde edilen kara eşit veya ondan daha fazla miktarda para yatırmanız gerekir.
 • Demo hesabınızdaki kar, gerçek trade hesabınıza yatırmaya karar verdiğiniz miktardan fazlaysa, aktarılacak bonus tutarını yöneticinizle bireysel olarak görüşebilirsiniz.
 • Demo hesabınızdaki bonusu almak için, demo hesabınızda kar elde ettikten sonra en geç 5 gün içinde gerçek trade hesabınıza para yatırmanız gerekir.
 • Bu bonus sadece şirket tarafından doğrulanmış müşterilerine verilir.
 • Bonus tutarı hesabınıza kredi olarak eklenir ve bu tutar çekime kapalıdır. Bu bonus tutarı MetaTrader 4 platformunun “kredi” satırında görüntülenir. Bonus fonları, hesap bakiyenize yatırdığınız gerçek fonlara eklenmez.
 • Lot çevrimi hesaplamalarına sadece işlem başına minimum fiyat değişikliği 3 pip olan kapatılmış işlemler dahil edilir.
 • İşlem çevirimlerinde sadece yeni işlemler dikkate alınır. Trade hesabının geçmişteki hareketleri, çevirim hesaplamalarını etkilemez.
 • Kazanılan kâr, hesaptaki bonus fon miktarına bakılmaksızın ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın geri çekilebilir.
 • Müşteri başına maksimum bonus miktarı 10.000 dolardır.
 • Bu teklif, AMarkets’in diğer bonusları ve promosyonları ile birleştirilemez.
 • Gerekli işlem çevirimi* seviyesine ulaştıktan sonra hesaptaki bonus tutarı çekilebilir hale gelecektir. Hesabınızda zarar etme durumunuza bağlı olarak yaşanan bir “geri çekilme” halinde bonuslar kullanılamaz. “Stop out” seviyesine ulaşıldığında yani sistem en çok zararda olan pozisyondan başlayarak pozisyonları kapatmaya başladığında bonuslar müşterinin trade hesabından silinecektir.
 • Kredi fonlarıyla ilgili herhangi bir hileli faaliyet tespit edilirse, Şirket müşterinin trade hesabını bloke etme, önceden bildirim ve açıklama yapmadan tüm bonus ödemelerini trade hesabından silme hakkını saklı tutar.

*Bonus çekimi için gerekli işlem çevirimi nasıl hesaplanır?

Bonus çekme için gereken çevirim şu formüle göre hesaplanacaktır: bonus miktarı / 3 USD. Yani, her tam lot başına 3 USD. İşlem hacminin gerekliliklerini yerine getirdikten sonra bonus hesaptan çekilebilir hale gelecektir.