AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Hesabınıza VISA/Mastercard ile nasıl para yatırabilirsiniz?

28 Temmuz 2022

Cüzdanınıza veya bir ticaret hesabına bir banka kartıyla para yüklemek için, Kişisel alanınızın “Para Yatırma/Çekme” bölümüne gitmeniz gerekir.

Doğru Cüzdan / ticaret hesabı numarasını seçtiğinizden emin olun, kartınızın para birimine bağlı olarak “VISA, Mastercard” seçeneklerinden birini seçin, istediğiniz miktarı girin ve “Para Yatır” düğmesine tıklayın.
Ardından, ödemeyi tamamlamak için sayfaya yönlendirileceksiniz. Kart numaranızı, Adınızı ve Soyadınızı kartınızın üzerinde göründüğü şekliyle1, geçerlilik süresini ve CVV kodunu girin (ödeme sağlayıcısına bağlı olarak, ayrıca e-posta adresinizi, telefon numaranızı, ikamet adresinizi, posta kodunuzu vb. Belirtmeniz gerekecektir.).
Formu kart bilgilerinizle doldurduktan sonra, SMS ile veya çevrimiçi bankacılık uygulamanızdan push bildirimi olarak gönderilen tek seferlik bir ödeme onay kodunu girmeniz gereken bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz2.

Onay kodunu girdikten sonra, transferin tamamlandığına dair bir mesaj göreceksiniz. Artık Kişisel alanınıza geri dönebilir ve ticarete başlayabilir veya devam edebilirsiniz. Herhangi bir nedenle transfer başarısız olursa, başarısız para transferinin nedenlerini açıklığa kavuşturmak için canlı sohbeti kullanarak Müşteri Desteği veya yöneticinizle iletişime geçin.

  1. Kartınızda kart sahibinin adı yoksa, Latin karakterleri kullanarak Adınızı ve Soyadınızı kimliğinizin üzerinde göründüğü şekilde belirtin.
  2. Herhangi bir nedenle tek seferlik bir onay kodu almadıysanız, daha fazla bilgi için bankanızla iletişime geçin.