AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets ile ekstra para kazanın!

22 Temmuz 2019

AMarkets, finansal piyasalarda kazanmak için yüksek kârlı ve risksiz fırsatlar sunan benzersiz ve kazançlı bir ortaklık programı sunar. Mevcut kazanç modellerinden birini seçin:

  • Temsilci – çektiği müşterilerin yanı sıra ikinci ve üçüncü düzey ortakların işlem cirosundan düzenli bir gelir akışı elde eder
  • Site yöneticisi – nitelikli kayıtlar ve hesap etkinleştirmeleri için bir defaya mahsus büyük bonus ödemeleri

Ayrıca, Şirketimiz daha iyi sonuçlar ortaya koymaya ve daha büyük kâr elde etmeye istekli olan en aktif ve verimli ortaklara ilave bonuslar ödemektedir.

Nasıl çalışır

Şirket, her ay, ortakların ilave motivasyonu için ayırabileceği bütçeyi belirlemek için her bir ortağın geri dönüşlerini değerlendirir. Bir ay boyunca Şirket ve ortak belirli bir sonuç üzerinde görüşme yapar ve anlaşırlar.

Bir sonraki ayın başında İş Ortağı bu sonucu elde ederse bonus ödemesini alır.

Bu gerçek paradır ve Ortak bunu istediği şekilde harcayabilir: bir ofis alanı kiralamak, çalışanların maaşlarını ödemek, yeni bir internet projesi geliştirmek, trafik satın almak veya büyümeyi destekleyecek ve yakın gelecekte daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olacak diğer harcamalar için.

Bonus nasıl alınır?

Kişisel yöneticinize başvurun veya [email protected] adresinden bize e-posta gönderin. Koşulları tartışacağız ve seçilen kazanç modeline uygun olarak ortağın cüzdanına günlük olarak giren genel ücrete ilave edilebilecek iyi bir motivasyon sunacağız.

Şirket Ortaklarının yeni müşterileri çekmelerine yardımcı olan geniş bir promosyon çeklisti sunuyoruz: tüm formatlarda ve boyutlarda bannerlar, açılış sayfaları, widget’lar, RSS akışları, mesaj şablonları, hazır kitapçıklar ve diğer basılı materyaller, farklı eğitim materyalleri ve markalı ürünler.

Tüm tanıtım materyalleri ve enstrümanları Kişisel Alanınızda mevcuttur.

Daha fazla bilgi için lütfen kişisel hesap yöneticinize başvurun.