AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Bir yatırımın kapatılması

Yatırımınızı herhangi bir zaman kapatabilirsiniz. Bir yatırım kapatılırken açık pozisyonlarının tamamı mevcut piyasa fiyatları üzerinden kapatılır. Yatırımcı  ücreti hesaplanır ve ödenir. Daha sonra paranız yatırım kısmından RAMM hesabına aktarılır.

Eğer hali hazırda işlem yapılamayan enstrümanlar için (örn. hafta sonu) açık pozisyonları bulunan bir yatırımı kapatmak için talimat gönderirseniz, bu pozisyonlar işlemler geri açıldığında kapatılacaktır. Sadece bundan sonra yatırımınız gerçekten kapatılacaktır.

Bir yatırımın aktif pozisyonlarının kapatılması yatırımın tasfiyesi anındaki piyasa fiyatları üzerinden gerçekleştirilir. Kapatma anındaki mevcut piyasa fiyatları üzerinden hesaplanan gerçek yatırım miktarı internet sitesinde görüntülenene göre bir miktar farklı olabilir. Bunun nedeni ise internet sitesindeki miktar sayfa yenilendiğinde alınan gösterge kotasyonlar üzerinden hesaplanmıştır. Bu yüzden bir yatırım kapatıldıktan sonra aldığınız tam para miktarı yatırımı kapatırken RAMM sisteminde gördüğünüzden farklı olabilir.

Kapatılmış bir yatırımı tekrar geri açamazsınız, fakat aynı strateji üzerinden yeni bir yatırım oluşturabilirsiniz

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Lütfen müşteri desteğimize herhangi bir şekilde başvurun

Bize Ulaşın