AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Yatırımcı RAMM’da işlem kopyalamadan dolayı herhangi bir ücret öder mi?

İşlem Hükümleri ve Koşullarına Göre, RAMM sisteminde işlem kopyalama için ödenen Trader ücretine ilave olarak gerçekleştirilen işlemler için Yatırımcıdan komisyon ücreti de alınabilir.

  • Emtialar ve bonolar için komisyon 1 lot başına 10$’dır.
  • Hisse senetleri için komisyon 1 lot başına %0.1’dir.
  • ECN hesapları için, işlemlerde kullanılan yapılan işlemler için yarım tur oranı (işlemin bir yönü) lot başına 2.5$’dır.

İşlemler ve swap için komisyon 0.01$’dan az olamaz. Bu durumda değer her zaman pozitif yönde yuvarlanır, yani daha büyük bir değere yuvarlanır. Örneğin bir Yatırımcı BRENT cinsinden 0.0004 lot yatırım kopyaladı. İşlem Hükümleri ve Koşullarına göre emtialar için komisyon lot başına 10$’dır. Böylece Yatırımcının komisyonu 10$*0.0004= 0.004$ olacaktır. Ancak komisyon 0.01$’dan az olamayacağı için yatırımcının hesabından 0.01$ alınacaktır.

Eğer Traderın ECN hesabı varsa döviz çiftleri ve metallerle yapılan işlemler için lot başına (işlem yönü başına) 2.5$ komisyon kesilecektir. Örneğin bir Yatırımcı XAU/USD çifti için 0.0091 hacminde bir işlem kopyaladı. Bir yön için lot başına 2.5$ komisyon olduğu hesaba katıldığında yatırımcıdan alınan tutar: yukarı doğru yuvarlama da hesaba katıldığında 2.5$*0.0091 = 0.03$ olacaktır.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Lütfen müşteri desteğimize herhangi bir şekilde başvurun

Bize Ulaşın