AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Yeni bir yatırım oluştururken, müşteriden birkaç parametrenin ayarlanması istenir: Faktör, Hedef ve Koruma. Bu parametreler hep birlikte bir “Yatırım profili” oluşturur. İlk yatırım işlemi sırasında, ayarları kişiye göre ayarlama ihtimali ile birlikte varsayılan değerler uygulanır. Bu ayarlar platform üzerinde kaydedilir ve bir sonraki Yatırımda kullanılır. 

Faktör– kopyalama çarpım katsayısıdır, 0,1 ila 10 arasında değişir. Örneğin, faktör =2 ise potansiyel kâr (ve risk) ile kopyalanan pozisyonlar seçilen stratejiye göre iki kat daha yüksek anlamına gelir.

Hedef – Yatırımınızın kâr hedefidir. hedefe ulaşıldığında yatırımcı işlem yapmaya devam etmek istediğini onaylayana kadar işlemler durdurulur. Eğer onaylarsa yeni bir kâr hedefi belirlemek zorundadır. 

Koruma– yatırım koruma seviyesidir. Stratejinin sonucu olumsuz ise yatırımınızın ne kadarlık bir bölümünü kaybetmek istemediğinizi gösterir. Bu seviyeye ulaşıldığında, yatırımcı işlem yapmaya devam etmek istediğini onaylayana kadar işlemler durdurulur. Eğer onaylarsa yeni bir koruma seviyesinin belirlenmesi gerekmektedir. 

Bu göstergeler, mutlak veriler ışığında “Yatırımlar” – “Yatırımım, ABD Doları” kısmında görüntülenir

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Lütfen müşteri desteğimize herhangi bir şekilde başvurun

Bize Ulaşın