AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Rollover on WTI, ASX200, RTS 15 Mart 2022

15 Mart 2022

GÜNCELLEME:

Bugün WTI, ASX200 pozisyonları olan müşteriler uygun swap puanları ile kredilendirilecek veya borçlandırılacaktır. Bunlar:

– ASX200 3 long pozisyon için takas noktaları; -3 short pozisyon için swap noktaları

– WTI 142 long pozisyon için takas noktaları; -142 short pozisyon için swap noktaları

____________________________________________________________________________________________

Değerli Müşterilerimiz!

Bugün, işlem gününün sonunda WTI, ASX200. Altında yatan enstrümanlar teslim tarihlerini değiştirecek. Ardışık teslim şartları ile vadeli işlem fiyatları arasındaki mevcut fark:

–ASX200 approx. -32 index points

– WTI* approx. -1.37 USD

*bugünkü vade sonu (rollover) nedeniyle, WTI ticaretinde alım satım işlemleri 16.03.2022 01:00 EET’de devam edecek.

Bu bugünün kapanışı ile yarının açılışı arasında hiçbir şey olmazsa, bu enstrümanlar için açık fiyatın değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.

Taban değişikliğine bağlı konum değerindeki değişiklik, taban değere eşit takas noktaları ile düzeltilecektir. Mevcut fiyatlara yakın limit ve stop emirleri olan müşterilerin pozisyonlarını baz değerlerindeki değişikliklere göre ayarlamaları rica olunur. Aksi takdirde, durdurma ve limit emirleri standart prosedüre göre yürütülür.

RTS’de işlemlerin durdurulması nedeniyle, bugünün RTS Vade Sonu (Rollover), temel borsada işlem yeniden başlayana kadar ertelenecek. Rollover işlemi bugünkü fiyat farklarına göre yapılacaktır. Ardışık teslim koşullarına sahip vadeli işlemlerin fiyatları arasındaki mevcut fark: RTS -22.3 index points.