AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AstroPay kullanarak AMarkets hesabınıza nasıl para yatırabilirsiniz

17 Haziran 2021

AMarkets cüzdanınıza/yatırım hesabınıza AstroPay ödeme yöntemini kullanarak para yatırmak için bir AstroPay sitesinde AstroPay kartı satın almanız gerekir. Ardından Kişisel Alanınızda Para Yatırma bölümüne gidin, para transferi yöntemlerden AstroPay’i seçin ve kart bilgilerini girin.
 

Adım 1.

AstroPay web sitesine gidin. Hesabınıza girmek için giriş bilgilerinizi girin.
Lütfen dikkat edin; girdiğiniz telefon numarası AMarkets’in Kişisel Alanına belirtilen telefon numarası ile aynı olmalıdır.
 
 

 

AstroPay’da bir hesabınız yoksa “Kaydol”a tıklayın ve basit bir kayıt formu doldurarak bir hesap oluşturun. Bunun için sadece telefon numaranızı girin. AMarkets Kişisel Alanınızda belirtilen telefon numarasını kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.
 

 

Adım 2.

AstroPay kartını satın almak için “Yeni Kart” (New Card) bölümüne gidin. İstenen nominal değere sahip bir kartı seçin: 15 USD, 25 USD, 50 USD, 75 USD, 150 USD. Seçtiğiniz kartına tıklamanız yeterlidir.
 

 

Adım 3.

Ardından karşınıza AstroPay kartı satın almak için kullanılabilecek ödeme yöntemlerini gösteren bir sayfa çıkacak. Ödeme yöntemlerinin seçimi, telefon numaranıza göre belirlenen bölgenize bağlıdır. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin ve kart satın alma işlemini tamamlayın.
 

 

Adım 4.

Satın alma işleminden sonra KARTLAR (CARDS) sekmesinin PARA (MONEY) bölümünde AstroPay kartı görünecektir. Kartın ayrıntılarını görmek için bu karta tıklamanız gerekir: kart numarası, son kullanma tarihi, CVV kodu.
 

 

 

Adım 5.

AMarkets’in Kişisel Alanında para yatırmak için AstroPay kartınızın ayrıntılarını kullanın. Bunu yapmak için, bu link’e tıklayarak giriş bilgilerinizi girip hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
 

Adım 6.

Sol taraftaki menüden “Para Transferleri” bölümünde “Para Yatırma” seçeneğini seçin.
 

Adım 7.

Açılan pencerede USD cinsinden yatırım hesabınızı seçin. Ardından, ödeme yöntemleri listesinden AstroPay’i seçin ve kart bilgilerinizi ve AstroPay kartınızın nominal değerine eşit olması gereken para yatırma tutarını girin. Lütfen kart numarasının ve tutarın doğru olduğundan emin olun ve “Para Yatır” butonuna tıklayarak ödeme işlemini onaylayın.
 

 

Adım 8.

İşlemi tamamladıktan sonra, ödemenizin kabul edildiğine dair bir bildirim alacaksınız.