AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

TETHER Deposit Instruction

04 Mayıs 2022

Lütfen USDT yöntemini test etmeye devam ettiğimize ve bu nedenle yalnızca Finans Departmanımızın mesai saatleri içerisinde çalıştığına dikkat edin.
 

1. Adım.

Para Transferi Alanınızın Para Yatırma bölümüne gidin, USDT’yi seçin ve yatırmak istediğiniz tutarı USD cinsinden girin. Ardından, “Para Yatır” a tıklayın.

Kullanılabilir 2 protokol vardır: USDT (ERC-20) — ETHEREUM ve USDT (TRC-2) — TRON. Lütfen dikkat edin, sadece USDT (ERC-20) cüzdanından veya USDT (TRC-20) cüzdanından para yatırabilirsiniz.

Lütfen dikkat edin: Bu ödeme yöntemi yalnızca USDT token ile göndermek için kullanılabilir.

ERC-20 protokolünü kullanarak USDT göndermek istiyorsanız ödeme sayfasında ETHEREUM protokolünü seçin. Bundan sonra, ERC-20 protokolü kullanılarak yalnızca USDT’nin gönderilebileceği cüzdan numarasını göreceksiniz. Bu cüzdanı yalnızca bir kez kullanabilirsiniz.

TRC-20 protokolünü kullanarak USDT göndermek istiyorsanız ödeme sayfasında TRON protokolünü seçin. Ardından TRON protokolünü kullanarak gerekli miktarı USDT olarak gönderin. Bu cüzdanı yalnızca bir kez kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen şartları yerine getirilmezse, fonların alındığını garanti edemeyiz veya paranızı geri ödeme yapamayız.

 


 

2. Adım.

Para yatırma tutarının doğru olup olmadığını kontrol edin ve “Gönder“e tıklayarak para yatırma talebinizi gönderin.

3. Adım.

Bir yatırma protokolü ETHEREUM’u veya TRON’u seçin ve “Devam Et” üzerine tıklayın.


 

4. Adım.

Para transferinin yapılacağı cüzdanın numarasıyla ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. İşlem süresi 45 dakika ile sınırlıdır. Lütfen bu pencereyi kapatmayın.

Lütfen, USD cinsinden tutarın, komisyon hariç görüntülendiğini ve size otomatik olarak telafi edileceğini unutmayın, yani 1. Adımda belirtilen tutarın tamamı AMarkets hesabınıza yatırılacaktır.

Lütfen aşağıdakilere dikkat edin:

  • USD cinsinden tutar (4. adımda belirtilmiştir), hesabınıza otomatik olarak iade edilecek olan işlem ücretini içermez;
  • bu durumda, kripto cüzdanınız tarafından tahsil edilen network fee ücreti tazmin edilmez.

İşlemi tamamlamak için USDT cüzdanınıza başka bir pencerede gitmeniz ve belirtilen cüzdan numarasına para aktarmanız gerekir. Daha sonra transfer yapıldıktan sonra ödeme penceresine gidin ve «I have paid»’e (“Ödedim”) tıklayın. Bundan sonra, işleminizin başarılı olduğuna dair bir bildirim görünecektir.