AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Copy trading avantajları

Sermaye koruması

Adil ve dürüst ücretler: performans için ödeme yapın

Anında para çekme

 

  • Sermaye koruması

RAMM sistemi, sermaye koruması ve risk yönetimine özel önem vermektedir:

Bir stratejiye yatırım yaparken, fonlar kişisel hesabınızda kalır. Sizden başka hiç kimse hesabınızdan para çekemez veya transfer edemez. Yatırımınız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz – Yatırımı istediğiniz zaman izleyebilir, ayarlayabilir ve kapatabilirsiniz.

Hesabınız, kârlılıkta beklenmedik düşüşlere karşı korunur. “Koruma” parametresi, stratejinin sonucu elverişsiz ise yatırımınızın hangi bölümünü kaybetmek istemediğinizi belirtir.

Örneğin, Koruma düzeyini% 80 olarak ayarlarsanız, yatırımcının stratejisi, zararlar Yatırım bakiyesinin% 20’sine ulaşana kadar hesabınıza kopyalanacaktır. Bu seviyeye ulaşıldığında, yatırımcı işlem yapmaya devam etmek istediğini teyit edene kadar tüm pozisyonlar kapatılır ve alım satım askıya alınır. Bunu yaparsa, yeni bir koruma seviyesinin ayarlanması gerekecektir.

Sermaye koruması risklerinizi sınırlar ancak kârınızı sınırlamaz.

 

  • Performans için ödeme yapın

RAMM’de tüccara yalnızca stratejisini kullanarak elde ettiği net kar için ödeme yaparsınız. Bir noktada tüccar zarara izin verirse, sonraki işlem aralıklarının karları önceki kayıpları aşana kadar performans ücretini ödemezsiniz. Performans ücretine ek olarak, bir tüccar, pozisyon her açıldığında veya kapatıldığında alınacak olan ciro ücretini belirleyebilir. Belirli bir stratejinin tüm ücretleri ve komisyonları Strateji Ayrıntıları sayfasında görüntülenebilir.

 

  • Anında para yatırma ve para çekme

RAMM’de, stratejiden anında, istediğiniz zaman (işlem saatleri sırasında) para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Bu durumda, mevcut piyasa fiyatları üzerinden pozisyonlar açılıp kapanacaktır. Bir Yatırımcı stratejiye katıldığında veya stratejiden çıktığında, diğerlerinin sonuçlarını etkilemez.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Lütfen müşteri desteğimize herhangi bir şekilde başvurun

Bize Ulaşın