AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

RAMM sinyal kopyalama servisine hızlı başlangıç

Hesap açma

AMarkets şirketinde bir hesabınız varsa, kişisel yönetim panelindeki “RAMM Sinyal Kopyalama” bölümüne giderek RAMM Hesabı Oluştur seçeneğinin kullanmanız yeterli olacaktır.

AMarkets hesabınız yoksa bu linki, kullanarak “Hesap Aç” butonu ile hesap açma işleminin başlatabilirsiniz

Yatırım

Herhangi bir Stratejiye yatırım yapabilmeniz için öncelikle AMarkets hesabınızdaki e-posta adresi, telefon numarası ve kimlik bilgilerinizin onaylı olması gerekmektedir. Ayrıca hesabınıza en az $100 yatırmış olmanız gereklidir.

Bu koşulları sağlayıp ve RAMM hesabı oluşturduysanız aşağıdaki resimde gösterildiği gibi üst menüdeki “Rating” yazan yere tıklayarak yatırım yapmak istediğiniz Stratejiyi seçebilirsiniz.

Bu işlemden sonra yatırım yapmak istediğiniz tutarları ve diğer yatırım değişkenlerini belirlemelisiniz: faktör, hedef% ve güvenlik% (yatırım tutarınız belirttiğiniz noktaya geldiği zaman işlemleriniz otomatik olarak kapatılır.)

Bu işlemlerden sonra “Invest” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgili kutucuğun üzerinde Mouse tutarsanız değişkenler hakkında daha fazla detaya sahip olursunuz.

Strateji Oluşturma

Herhangi bir Strateji oluşturmanız için öncelikle AMarkets hesabınızdaki e-posta adresi, telefon numarası ve kimlik bilgilerinizin onaylı olması gerekmektedir. Ayrıca hesabınıza en az $100 yatırmış olmanız gereklidir.

Bu şartları sağlıyorsanız ve hali hazırda bir RAMM hesabınız varsa kişisel yönetim panelinizdeki RAMM alanında bulunan “Strateji Oluştur” yazan alana tıklamanız ve işlemlerin kopyalanacağı yatırım hesabınıza ait değişkenleri girmeniz gerekmektedir. Bu değişkenler işlemlerin kopyalanacağı yatırım hesabı seçimi, kaldıraç oranları, hesap türü, Strateji ismi ve isteğe bağlı olarak alacağınız komisyon oranını belirlediğini bölümlerde girilmektedir.

Daha sonra “Strateji Oluştur” “Create Strategy” yazan butona tıklayarak devam ediyorsunuz.

Hesap oluşturulduğu zaman, giriş bilgileri ve şifreleri içeren bir e-posta alacaksınız

Girdiğiniz strateji “Bütün Stratejiler” bölümü altına otomatik olarak eklenmektedir. Arama butonunu kullanarak istediğiniz stratejiye ulaşabilirsiniz.

Bütün şartlar sağlandıktan sonra Stratejiniz, Rating bölümüne eklenecektir