AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

Temsilcinin (IB) ücreti nasıl hesaplanır ve ödenir

Bir işlem, müşterinin işlem terminalinde kapatıldıktan sonra, sistem müşterinin işlem hacmini otomatik olarak hesaplar ve ortağın ücret oranıyla çarpar. Ücret oranı kademelidir ve müşterinin takvim ayı içindeki toplam işlem hacminin yanı sıra müşteri hesabının türüne ve kullandığı belirli enstrümanlara bağlıdır.

İş ortağı, müşterileri tarafından dün yapılan tüm işlemler için günlük ücret alır. Tahakkuk istatistikleri burada ilgili raporda görüntülenebilir.

Temsilci’nin ücreti ihtiyat olarak saklanır ve üçüncü aktif müşteriyi çektikten sonra (hesabına kendi parasını yatırmış ve en az bir işlem yapmış bir müşteri) parası çekilmek üzere hazır hale gelir.

Temsilciler, ikinci ve üçüncü düzey ortakları ile kendi ortaklık ağlarını oluşturabilir ve etkinliklerinden % alabilirler.:

  • İkinci düzey ortaklardan %15
  • Üçüncü düzey ortaklarından %5

Çok seviyeli bir ortaklık sistemi için ayrı ayrı verilir. Çok seviyeli ortaklık programımıza katılmak istiyorsanız, [email protected] adresine bir e-posta gönderin. Konu satırına, “Çok seviyeli bir programa katılma” şeklinde yazın. E-postanın ana metnine, kişisel alanınızdaki tam adınızı ve cüzdan numaranızı belirtin

PAKET Devir Yeni müşteri sayısı Müşteri Hesap Türleri ve Araçları
FIXED STANDARD,
BITCOIN
ECN, CFD
Silver 100 lot’a kadar 10$/lot 6$/lot 2$/lot
Gold 100 ile 300 arası lot 3 yeni müşter 12,5$/lot 7,5$/lot 2,5$/lot
Platinum 300’den fazla lot 5 yeni müşter 15$/lot 9$/lot 3$/lot
Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Lütfen müşteri desteğimize herhangi bir şekilde başvurun

Bize Ulaşın