AMarkets Uygulaması

AMarkets Uygulaması

En iyi ticaret uygulaması

uygulamanın derecelendirmeleri

AMarkets yeni müşteriler çekmek için hangi yönlendirme araçlarını sunuyor?

AMarkets, müşterileri yönlendirmek için tüm modern İnternet pazarlama araçlarını sağlar:

  1. Yönlendirme bağlantıları, hesap kaydından hemen sonra müşterinin ortağın grubuna otomatik olarak aktarılması ve ayrıca İş Ortağı alanında ayrıntılı istatistiklerin görüntülenmesi için gerekli tüm bilgileri içerir. Müşterinin yönlendirme bilgilerinin (çerezler) süresi dolmaz ve kullanıcının kendisi tarafından silinene kadar saklanır.
  2. Banner ve widget’lar – İş Ortağının yönlendirme bağlantısını içeren grafik öğeler.
  3. Promosyon Kodları – kayıttan hemen sonra her Ortak için sağlanan benzersiz bir parametre. Yönlendirme bağlantısının ayrılmaz bir parçasıdır ve müşterileri hesap oluşturmaya çekmek için ayrı bir araç olarak kullanılır. Promosyon kodu, ek hizmetlere ve tekliflere erişim sağlayabilir.
  4. Meta etiketler (internet sitesi doğrulama) – belirli bir İş Ortağına ait olup olmadığını belirlemek için web sitesinin ana sayfasının HTML koduna gömülü bir etikettir. Bu, yönlendirme bağlantıları kullanmadan müşterileri bir ortak gruba aktarmayı mümkün kılar ve ilgili ortağın sitesinden AMarkets sitesine aktarılan tüm müşterilerin doğru bir şekilde atanmasını sağlayarak diğer ortaklarla karıştırma olasılığını ortadan kaldırır.
  5. Açılış sayfaları (Landing page), daha etkili satışlar için müşterilerin dikkatini şirketin belirli ürünlerine odaklamanızı sağlar. İlave ortak etiketleri (partner tags) kullanmadan müşterilerin kaydedilmesini sağlayan ve ortağının promosyon kodunun gömülü olduğu kayıt formları içerir.
  6. RSS-besleme, haberlerin, analizlerin, şirket hisse fiyatlarının ve diğer bilgilerin web sitenizde otomatik olarak görüntülenmesini sağlar.

Pazarlama araçlarımızla ilgili ayrıntılı bilgilere Ortak portalımızdaki “Ortak Araçları” bölümünden ulaşılabilir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Lütfen müşteri desteğimize herhangi bir şekilde başvurun

Bize Ulaşın